Ulta Beauty – Ulta Beauty برای شرکت در کنفرانس آینده سرمایه گذاران

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

BOLINGBROOK ، Ill .– (سیم مشاغل تجاری) – Ulta Beauty ، Inc (NASDAQ: ULTA) امروز اعلام کرد که این شرکت در سومین کنفرانس سالانه مصرف کنندگان سالانه Wells Fargo در روز چهارشنبه ، 16 سپتامبر 2020 ساعت 11:20 صبح ارائه خواهد شد. ساعت شرقی / 10:20 صبح به وقت مرکزی. میزبانی این سخنرانی را اسکات ستترستن ، مدیر ارشد مالی و دیو کیمبل ، رئیس جمهور بر عهده خواهد داشت. این ارائه به صورت زنده در http://ir.ultabeauty.com پخش خواهد شد.

درباره Ulta Beauty

در Ulta Beauty (NASDAQ: ULTA) ، امکانات بسیار زیبا هستند. Ulta Beauty بزرگترین خرده فروش زیبایی ایالات متحده و بهترین مقصد زیبایی برای محصولات آرایشی ، عطر ، محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از مو و خدمات سالن است. در سال 1990 ، این شرکت با ارائه روشی جدید برای خرید زیبایی – تجمیع همه چیزهای زیبایی ، همه در یک مکان ، تجربه خرده فروشی زیبایی را از نو اختراع کرد. امروز ، Ulta Beauty به بزرگترین خرده فروش ملی تبدیل شده است که تجربه زیبایی کامل را ارائه می دهد.

Ulta Beauty از طریق قدرت زیبایی هر روز در فروشگاه های ما و آنلاین با بیش از 25000 محصول از تقریباً 500 مارک زیبایی تثبیت شده و در حال ظهور در همه گروه ها و امتیازات ، از جمله برچسب خصوصی Ulta Beauty ، امکاناتی را برای شما زنده می کند. Ulta Beauty همچنین در هر فروشگاه دارای خدمات آرایش و خدمات آرایشگاه ، خدمات زیبایی ، آرایش و آرایش ارائه می دهد.

Ulta Beauty به دلیل تعهد خود در خدمات شخصی ، فروشگاه های سرگرم کننده و دعوت کننده و برنامه وفاداری Ultamate Rewards پیشرو در صنعت ما شناخته شده است. Ulta Beauty فروشگاه های خرده فروشی را در 50 ایالت اداره می کند و همچنین محصولات خود را از طریق وب سایت خود که شامل مجموعه ای از نکات ، آموزش ها و محتوای اجتماعی است توزیع می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ulta.com مراجعه کنید.


https://www.businesswire.com/news/home/20200910005899/fa/

تماس با سرمایه گذار:

کیلی راولینز ، CFA

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

(331) 757-2206

پاتریک فلاهرتی

مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

(331) 253-3521

تماس با رسانه:

آیلین زیسمر

معاون رئیس جمهور ، روابط عمومی

[email protected]

(708) 305-4479

منبع: Ulta Beauty، Inc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>