Ulta Beauty – Ulta Beauty برای بستن همه فروشگاه ها در روز شکرگذاری 2020

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

BOLINGBROOK ، Ill .– (سیم تجارت) – در تدارک فصل تعطیلات سال 2020 ، Ulta Beauty ، Inc (NASDAQ: ULTA) امروز تصمیم خود را برای تعطیلی همه فروشگاه ها در روز شکرگذاری ، 26 نوامبر 2020 اعلام کرد.

مری دیلون ، مدیر ارشد اجرایی ، گفت: “فصل تعطیلات زمانی است که اولتا بیوتی و مهمانان ما درخشش بیشتری دارند.” “همکاران خود را همیشه در قلب تصمیمات خود نگه داریم ، ما برنامه های این فصل را تنظیم می کنیم تا قدردانی بی اندازه خود را از تعهد آنها در خدمت به فروشگاه ها ، مهمانان و انجمن های ما در طول این سال بی سابقه نشان دهیم. امیدواریم که همه در این روز شکرگذاری وقت بگذارند تا زیبایی را در کنار هم با عزیزان ببینند. ”

در روز شکرگذاری و در تمام طول فصل تعطیلات ، مهمانان Ulta Beauty می توانند با خرید از سایت ulta.com و برنامه Ulta Beauty هدایای شگفت انگیز و موارد دلخواه زیبایی را در هر گروه پیدا کنند. همه مکانها در روزهای چهارشنبه ، 25 نوامبر ساعات عادی کار می کنند و ساعات تعطیلات فروشگاه در تاریخ دیگری اعلام می شود.

درباره Ulta Beauty

در Ulta Beauty (NASDAQ: ULTA) ، امکانات بسیار زیبا هستند. Ulta Beauty بزرگترین خرده فروش زیبایی ایالات متحده و بهترین مقصد زیبایی برای محصولات آرایشی ، عطر ، محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از مو و خدمات سالن است. در سال 1990 ، این شرکت با ارائه روشی جدید برای خرید زیبایی – تجمیع همه چیزهای زیبایی ، همه در یک مکان ، تجربه خرده فروشی زیبایی را از نو اختراع کرد. امروز ، Ulta Beauty به بزرگترین خرده فروش ملی تبدیل شده است که تجربه زیبایی کامل را ارائه می دهد.

Ulta Beauty از طریق قدرت زیبایی هر روز در فروشگاه های ما و آنلاین با بیش از 25000 محصول از تقریباً 500 مارک زیبایی تثبیت شده و در حال ظهور در همه گروه ها و امتیازات ، از جمله برچسب خصوصی Ulta Beauty ، امکاناتی را برای شما زنده می کند. Ulta Beauty همچنین در هر فروشگاه دارای خدمات آرایش و خدمات آرایشگاه ، خدمات زیبایی ، آرایش و آرایش ارائه می دهد.

Ulta Beauty به دلیل تعهد خود در خدمات شخصی ، فروشگاه های سرگرم کننده و دعوت کننده و برنامه وفاداری Ultamate Rewards پیشرو در صنعت ما شناخته شده است. Ulta Beauty فروشگاه های خرده فروشی را در 50 ایالت اداره می کند و همچنین محصولات خود را از طریق وب سایت خود که شامل مجموعه ای از نکات ، آموزش ها و محتوای اجتماعی است توزیع می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ulta.com مراجعه کنید.


https://www.businesswire.com/news/home/20200819005692/fa/

تماس با سرمایه گذار:

کیلی راولینز

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

(331) 757-2206

پاتریک فلاهرتی

مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

(331) 253-3521

تماس با رسانه:

آیلین زیسمر

معاون رئیس جمهور ، روابط عمومی

[email protected]

(708) 305-4479

منبع: Ulta Beauty، Inc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>