Ulta Beauty – Ulta Beauty انتقال مدیر عامل را اعلام می کند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

برنامه ریزی جانشینی داخلی ، تداوم ، پیشروی خرده فروشان برجسته را تأیید می کند

BOLINGBROOK ، Ill .– (سیم مشاغل تجاری) – Ulta Beauty ، بزرگترین خرده فروش زیبایی کشور ، با اقتدار بی نظیر زیبایی ، نوآوری خرده فروشی ، مجموعه های متنوع و همکاران پرشور ، صنعت را هدایت می کند. به دنبال یک فرایند کامل برنامه ریزی جانشینی ، امروز شرکت تغییرات رهبری را برای ایجاد تداوم و حرکت مستمر اعلام کرد ، همه اینها در ماه ژوئن قابل اجرا هستند. دیو کیمبل ، رئیس جمهور ، جانشین مری دیلون به عنوان مدیر اجرایی خواهد شد و به عنوان نامزد انتخابات هیئت مدیره شرکت در جلسه سالانه سهامداران 2021 معرفی خواهد شد. دیلون به نقش رئیس اجرایی هیئت مدیره روی خواهد آورد. Kecia Steelman ، مدیر عامل فعلی فروشگاه ، به نقش مدیر عامل ارتقا می یابد.

“افتخار حرفه من این بوده است که در هشت سال گذشته هدایت خانواده Ulta Beauty را بر عهده داشته باشم و از اینکه از همکاران فداکار و مهمانان دوست داشتنی زیبایی روزانه الهام گرفته ام یک لذت واقعی است. استراتژی ها ، فرهنگ و نوآوری مداوم ما مدل کسب و کار ما را تقویت کرده است ، اطمینان حاصل شود که ما برای ادامه هدایت صنعت از موقعیت خوبی برخوردار هستیم. ” “در طول مدت حضورم در این شرکت ، من با اعضای هیئت مدیره خود در زمینه برنامه های جانشینی استراتژیک همکاری نزدیک داشته ام و معتقدم اکنون زمان مناسب برای شروع انتقال مدیرعامل است. دیو یک رهبر تجاری در سطح جهانی با شور و شوق باور نکردنی ، تخصص زیبایی عمیق ، رانندگی بی دریغ و سبک رهبری مبتنی بر ارزش ها است. هیئت مدیره ، تیم اجرایی و من نمی توانم بیشتر از اینکه دیو را به عنوان این نقش جدید تبریک بگویم و از او حمایت کنم هیجان زده باشم. هیچ کس بهتر برای باز کردن امکانات حتی زیباتر مناسب نیست. ”

کیمبل ، یک رهبر فراگیر و مبتنی بر نتایج ، در صنعت زیبایی بسیار مورد توجه است و در توسعه و اجرای استراتژی های رشد برای پیشبرد تجارت Ulta Beauty بسیار مهم است. وی در سال 2014 به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به Ulta Beauty پیوست و به طور مداوم مسئولیت های رهبری خود را گسترش داد ، در سال 2015 به عنوان مدیر ارشد بازرگانی و بازاریابی انتخاب شد و در نهایت در سال 2019 به عنوان رئیس جمهور منصوب شد. در تخصص عمیق در سراسر استراتژی شرکت ، تجارت ، بینش و تجزیه و تحلیل ، بازاریابی و توسعه نام تجاری ، وفاداری ، نوآوری و تحول تجاری.

“من متواضعم که بعنوان مدیر عامل بعدی Ulta Beauty خدمت می کنم ، جانشین مری می شوم ، که رهبری آن تحول آفرین بوده و تأثیرات پایدار در صنایع زیبایی و خرده فروشی ایجاد می کند. ما به بنیادی که وی بنا نهاده است ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که Ulta Beauty مقصدی است که در آن هر مهمان احساس خوش آمد گویی می کند و همه همکاران می توانند حرفه ای راضی را تجربه کنند. ” “من از حمایت مری و کل هیئت مدیره ما قدردانی می کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با کسیا ، تیم اجرایی برجسته و همه همکاران زیبایی Ulta از دریچه ارزشهای تثبیت شده و فرهنگ پیروزی ما هستیم.”

Kecia Steelman ، مدیر عامل فعلی فروشگاه های خرده فروشان ، نقش مدیر ارشد را بر عهده خواهد گرفت جایی که وی نظارت بر عملیات فروشگاه و خدمات ، زنجیره تامین ، Ulta Beauty at Target و سایر اقدامات اساسی را بر عهده خواهد گرفت. اخیراً ، او پویایی بی سابقه و روان فعالیت های فروشگاه را در طول سال 2020 از طریق لنزهای ایمنی با انعطاف پذیری ثابت حفظ کرد.

دیلون قصد دارد به مدت یک سال به عنوان رئیس اجرایی خدمت کند و با داشتن هیئت مدیره ، ضمن حمایت از کیمبل در انتقال خود ، به راهنمایی استراتژی ادامه خواهد داد. دیلون در هشت سال مدیرعاملی خود ، فرهنگ پیروزمندانه و فراگیر شرکت را توسعه داده و رشد داد و رشد قابل توجهی در کسب و کار ایجاد کرد ، زیرا امروز بیش از سه برابر سرمایه بازار به بیش از 18 میلیارد دلار رسیده است ، فروشگاه های خرده فروشان را دو برابر کرده و اعضای وفاداری آن را بیش از دو برابر افزایش داده است. و قابلیت های تجارت الکترونیکی خود را به طور قابل توجهی پیش برد. در زمان تصدی خود ، Ulta Beauty به لیست S&P و Fortune 500 پیوست و بازده کل سهامداران 245٪ را ارائه داد.

كیمبل گفت: “به لطف رهبری برجسته مری ، آینده در Ulta Beauty بسیار درخشان است.” “تجارت پویای ما نقش منحصر به فرد و مهمی در صنعت زیبایی و زندگی مهمانان ما دارد – و ما متعهد هستیم که با احترام عمیق به آن نقش ضمن نوآوری و پیروزی مشترک به کار خود ادامه دهیم.”

به عنوان بخشی از این انتقال ، رئیس فعلی Ulta Beauty ، رابرت DiRomualdo ، پس از سه سال خدمت در سمت صندلی و 17 سال در هیئت مدیره ، از هیئت مدیره بازنشسته خواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد لورنا ناگلر ، که از سال 2009 در هیئت مدیره مشغول به کار است ، به عنوان مدیر ارشد مستقل و همکاری با دیلون در سمت رئیس اجرایی خود انتخاب خواهد شد.

دی روموالدو گفت: “ما به نمایندگی از هیئت مدیره ، از تعهد و رهبری مری سپاسگزاریم كه فرهنگ Ulta Beauty را قاطعانه تأسیس كرد و عملکرد مالی و ارزش آفرینی آن را در طول دوره تصدی خود به عنوان مدیرعامل طاقت فرسا کرد.” “یکی از بزرگترین میراثهای مری تیم رهبری استثنایی است که ساخته است. ما مشتاقانه منتظر راهنمایی و پشتیبانی مداوم وی به عنوان رئیس اجرایی هستیم و اطمینان کامل داریم که دیو رهبر ایده آل برای ادامه کار تجاری ، رهبری صنعت و الهام بخش همکاران ، مهمانان ، شرکا و سرمایه گذاران است. ”

کیمبل و استیلمن به همکاری خود با یک تیم اجرایی با تجربه و متنوع ادامه می دهند که 60٪ زن و 20٪ رنگارنگ خواهند بود. تیم اجرایی Ulta Beauty متشکل از Scott Settersten ، مدیر ارشد مالی است. جف چایلدز ، مدیر ارشد منابع انسانی ؛ جودی کارو ، مشاور عمومی و مدیر ارشد تطابق ؛ الیوت راجرز ، مدیر ارشد اطلاعات ؛ آمی بایر توماس ، رئیس ارشد زنجیره تامین ؛ شلی هاوس ، مدیر ارشد بازاریابی ؛ مونیکا آرناودو ، مدیر ارشد بازرگانی ؛ و پراما بات ، مدیر ارشد دیجیتال.

کلیه تغییرات اعلام شده امروز پس از جلسه سالانه سهامداران شرکت که قرار است در تاریخ 2 ژوئن 2021 برگزار شود ، اعمال خواهد شد.

درباره Ulta Beauty

در Ulta Beauty (NASDAQ: ULTA) ، امکانات بسیار زیبا هستند. Ulta Beauty بزرگترین خرده فروش زیبایی ایالات متحده و بهترین مقصد زیبایی برای محصولات آرایشی ، عطر ، محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از مو و خدمات سالن است. در سال 1990 ، این شرکت با ارائه روشی جدید برای خرید زیبایی – تجمیع همه چیزهای زیبایی ، همه در یک مکان ، تجربه خرده فروشی زیبایی را از نو اختراع کرد. امروز ، Ulta Beauty به بزرگترین خرده فروش ملی تبدیل شده است که تجربه زیبایی کامل را ارائه می دهد.

Ulta Beauty اخیراً به شاخص برابری جنسیتی بلومبرگ اضافه شده است که عملکرد مالی شرکت های دولتی متعهد به حمایت از برابری جنسیتی را از طریق توسعه سیاست ، نمایندگی و شفافیت دنبال می کند. اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های مسئولیت شرکتی Ulta Beauty را می توانید در http://ir.ultabeauty.com/Corporate-Responsibility/default.aspx بیابید.


https://www.businesswire.com/news/home/20210311005942/fa/

آیلین زیسمر

معاون رئیس جمهور ، روابط عمومی

[email protected]

(708) 305-4479

کیلی راولینز

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

(331) 757-2206

منبع: Ulta Beauty

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>