Retail Watch: هارودز با My Wardrobe HQ شریک است

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

امیلی وایبرگ


امیلی وایبرگ تحلیل گر خرده فروشی در Mintel است. او درباره خرید فصلی تحقیق می کند و گزارش می نویسد.

هارودز با سیستم عامل اجاره همکاری کرده است کمد لباس من برای یک سرویس اجاره جدید. به عنوان بخشی از پرتاب ، یک پاپ آپ در پرچمدار هارودز در نایتسبریج مشخص خواهد شد. مشتریان می توانند 1000 کالای طیف گسترده ای از طراحان را از فروشگاه ، از طریق بستر My Wardrobe HQ تا مدت چهارده روز اجاره کنند. قیمت ها از مارک های روزمره گرفته تا طراحان لوکس از 23 و 400 پوند شروع می شود.

اکنون می توانید “Harrods Rental Edit” را از وب سایت My Wardrobe HQ اجاره کنید

منبع: کمد لباس من

ترویج صنعت مد دایره ای تر

این سرویس اجاره جدید متعلق به فروشگاه است آخرین محرک پایداری با ترویج صنعت مد دایره ای تر. به عنوان بخشی از این استراتژی ، Harrods به مشتریان کمک کرده است که طول عمر لباس های لوکس را افزایش دهند ، از جمله راه اندازی معامله با خدمات تعمیر لوکس The Restory در سال 2020. این معامله همچنین بدان معنی است که Harrods دومین فروشگاه بزرگ لوکس است که با Selfridges به بازار اجاره می پیوندد. ورود به فضا از طریق مجموعه هور سال گذشته.

سکوی اجاره پوشاک HURR در حال حاضر یک فروشگاه فیزیکی در خیابان Selfridges Oxford Street دارد

منبع: Selfridges

اولویت های مصرف کننده از خرید به اجاره تغییر می کند

مد برای اکثر خرده فروشان فروشگاه های بزرگ یک طبقه کلیدی است ، از هر ده نفر از کسانی که در یک فروشگاه بزرگ خرید می کردند ، لباس و کفش و لوازم جانبی خریداری می کنند (نگاه کنید به گزارش آینده فروشگاه های بزرگ ، انگلستان 2021). با این حال ، مد توسط یکی از سخت ترین آسیب ها در بین بخش های خرده فروشی توسط COVID-19 بوده است زیرا مردم هزینه های غیر ضروری را کاهش داده اند. در واقع ، داده های آخرین ردیاب COVID-19 مینتل از ژوئیه 2021 نشان می دهد که بیش از یک سوم مصرف کنندگان هنوز هزینه کمتری را برای لباس و لوازم جانبی خرج می کنند. در عوض خریداران در حال بازدید از کمد لباس های خود و پوشیدن لباس های قدیمی یا ترمیم وسایل آسیب دیده هستند.

در مورد اجاره اقلام مد ، گزارش آینده Mintel در مورد مد و پایداری ، UK 2021 دریافت که افراد بیشتری نسبت به سال قبل اجناس مد را اجاره کرده اند. همه گیری به تسریع تقاضا برای اقتصاد مد دایره ای تر کمک کرده است با ابتکاراتی مانند خدمات اجاره ، فروش مجدد و بازیافت موارد مد که مورد توجه خریداران آگاه زیست محیطی است.

مد به سمت ذهنی گرایش دارد “کمتر خودت را بپوش ، بیشتر بپوش”

منبع: کمد لباس من

خدمات جدید اجاره ای از Harrods همچنین بر روی تهیه لباس های منظم برای موارد خاص متمرکز است – چیزی که در طی همه گیری وجود نداشته است – و خریدارانی را که به دنبال جشن گرفتن مناسبت های مهم با خانواده و دوستان خود هستند ، در اواخر ماه تحریک خواهد کرد .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>