Lockdown 2.0: 3 روند غذایی و آشامیدنی لحظه به لحظه افزایش می یابد

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

تولسی جوشی


تولسی تحلیلگر ارشد غذا و نوشیدنی مینتل در بمبئی است. او مسئول تجزیه و تحلیل و ارائه بینش در مورد بازار غذا و نوشیدنی هند است.

با تکامل موج دوم بیماری همه گیر COVID-19 ، قفل طولانی مدت در هند بر نحوه خرید و مصرف محصولات غذایی و آشامیدنی توسط مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. با پیله خوردن مصرف کنندگان در خانه ، تقاضا برای محصولات غذایی و آشامیدنی که برای مصرف در خانه طراحی شده اند ، به شدت افزایش می یابد. و آنهایی که می توانند بیش از مزایای عملکردی ، زیاده روی و مزایای سلامت کلی را فراهم کنند.

در اینجا ، ما نگاه می کنیم سه روند اصلی غذا و نوشیدنی که در میان همه گیر شدن جنب و جوش می یابد و بینش نوآوری های مشترک را برای الهام گرفتن از ایده بزرگ بعدی شما به اشتراک می گذارد.

افزایش علاقه به سلامت جامع

تداوم طولانی مدت بیماری همه گیر به شدت بر سلامتی عاطفی و ذهنی مصرف کنندگان هندی تأثیر گذاشته است. طبق تحقیقات مینتل ، یک سوم هندی ها قبول دارند که از زمان شیوع COVID-19 میزان استرس آنها افزایش یافته است و نیمی از مصرف کنندگان به طور فعال به دنبال راه هایی برای کاهش استرس هستند.

در واقع ، تقریباً از هر پنج مصرف کننده ، دو نفر به مواد غذایی با مزایای اضافه شده علاقه مند هستند تا از عهده مقابله با استرس برآیند. مارک های غذایی و آشامیدنی می توانند موقعیت خود را بالا ببرند با ارائه محصولاتی که فواید سلامتی عملکردی دارند و همچنین از سلامت روان با مزایایی مانند تسکین استرس و بهبود خواب پشتیبانی می کنند.

شیر آمول اشواگاندا ، هند
این لاته آیورودا آماده نوشیدن دارای آشواگاندا ، یک گیاه سازگار شناخته شده آداپتوژنیک است که گفته می شود به ایجاد ایمنی ، کاهش درد مفاصل ، ایجاد حافظه ، بهبود بی خوابی و کاهش فشار روانی کمک می کند.

چای سبز نعناع مراکشی Tea Trove ، هند
گفته می شود این محصول یک چای ارگانیک برتر است که هم طعم نعناع شیرین و تازه را می بخشد. از نظر کافئین کم است ، فاقد آلودگی های اضافی ، طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده است و برای گیاهخواران مناسب است. این چای ادعا می کند که به کاهش استرس ، بهبود هضم غذا ، تقویت ایمنی ، جلوگیری از تهوع صبحگاهی و حفظ فشار خون کمک می کند.

ظهور پخت خانگی

با صرف وقت بیشتر مصرف کنندگان در خانه به دلیل طولانی بودن قفل ، بسیاری به پخت و پز در خانه روی آورده اند. تحقیقات مینتل نشان می دهد که از هر پنج هند ، بیش از دو نفر علاقه مند به یادگیری پخت هستند، در حالی که نزدیک به یک سوم مصرف کنندگان است کیت های DIY (خودتان انجام دهید) برای اقلام نانوایی جذاب باشند. با جلب توجه روند پخت خانگی ، چندین مارک تجاری پیشکسوتها و کیت های پخت و پز DIY را راه اندازی کردند که با استفاده از آن لذت بردن از خانه بدون دردسر ، آسان و سریع انجام می شود.

مخلوط کیک آرد ادویه دار Serapheena Cinnamon & Jowar & Sweet Potato
مخلوط کیک با جوار و سیب زمینی شیرین تهیه می شود که گفته می شود به طور طبیعی سرشار از آهن ، کلسیم و ویتامین B است و ایمنی بدن را تقویت می کند و به رشد استخوان کمک می کند. محصول گیاهی قابل تغییر در مایکروسافت ادعا می کند فاقد گلوتن ، مایدا ، مواد نگهدارنده و صمغ زانتان است و حاوی شکر نیشکر خام است.


American Pancake Co Moist & Light Red Velvet Cake Mix
گفته می شود که این مخلوط کیک غیر GMO و گیاهخواری در هر روز از هفته به راحتی قابل شستشو است و شامل شیرین کننده قند ، دستورالعمل پخت و پز و یک دستور العمل برای دستور العمل است. می توان از این محصول برای تهیه کاپ کیک به اندازه لقمه یا کیک لایه مخملی قرمز نرم استفاده کرد.

تقاضا برای افراط و تفریط “تغذیه ذهن”

در نتیجه افزایش استرس ، مصرف کنندگان معمولاً برای راحتی به غذاها و نوشیدنی ها متوسل می شوند ، این راهی برای تسکین استرس و بالا بردن روحیه است. در واقع ، بیش از از هر پنج هند ، دو نفر خود را با غذای مورد علاقه خود به عنوان راهی برای مدیریت سلامتی عاطفی خود درمان کرده اند در 12 ماه گذشته این نشان می دهد که چگونه تعداد بیشتری از مصرف کنندگان غذا را با خلق و خوی مرتبط می کنند. این فرصت برای مارک ها فراهم می کند تا محصولی با ضریب تخریب آمپلی را فراهم کنند تا بتواند به این مصرف کنندگان پاسخ دهد.

کپسول قهوه Bonhomia Nirwana
گفته می شود این محصول یک تجربه قهوه راضی در خانه ارائه می دهد. کپسول های قهوه به عنوان ترکیبی نرم کننده از قهوه های درجه یک هند توصیف می شود و مشخصات متعادل ، دلپذیری را با یادداشت های جسورانه و احساس دهان گرد ارائه می دهد.

شکلات پر شده از شیر لبنی کادبری
این شکلات های پر از موس که به دامنه موجود اضافه می شوند ، با بافت نرم ، نرم و ابریشمی و تجربه شکلات تمرینی حساس تر برای مصرف در خانه ، لذت بیشتری را ارائه می دهند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>