4 محصول زیبایی ابتکاری که باید در 2 فوریه تماشا کنید

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای اطلاع از آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

تیم مینتل از متخصصان جهانی زیبایی ، محصولات راه اندازی شده برای نیازهای جدید مصرف کننده را ردیابی می کنند. در این ماه ، آنها نوآورانه ترین محصولات عرضه شده در مراقبت از پوست صورت را مورد توجه قرار می دهند.

ژل دوربینی Herb + Flora Eye of the Cyclops

گیاه + گیاهان ژل چشم Eye of the Cyclops Recovery با الهام از علم ورزش و استفاده از مجتمع ورزشی تقلید جوانان برای تحریک بهبودی پوست و به حداقل رساندن علائم پیری در ناحیه ظریف چشم. مجموعه ورزش تقلید جوانان مبتنی بر تحقیقات در زمینه autophagy و میتوکندری و فواید ورزش بر روی عضلات و پوست است. این ماده حاوی موادی است که اثرات ضد پیری ورزش روی پوست را تولید می کنند ، از جمله مارچوبه ، جلبک های ماکرو ، مینی هیالورونیک اسید و آستاگزانتین. این منبع انرژی طبیعی پوست را بهبود می بخشد و استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد ، پای کلاغ ، سیاهی حلقه و کیسه های زیر چشم را برای درخشش بعد از تمرین به حداقل می رساند.

در روند

این محصول نمونه برداری از Mintel 2017 BPC Trend Active Beauty با بهره گیری از دیدگاه های مصرف کننده است که آمادگی جسمانی به پوست خوب تبدیل می شود. به ازای هر Mintel Trend ، “آن را ثابت کنید” ، که به موجب آن مصرف کنندگان قبل از خرید به دنبال اثبات می گردند ، این تنها در دو هفته اثرات بیشتر و بهبود بیشتری را به مرور زمان نوید می دهد. در ایالات متحده ، تقریبا نیمی از کاربران مراقبت از پوست می خواهند جوان تر به نظر برسند و از هر ده نفر بیش از چهار نفر می خواهند کمتر خسته به نظر برسند و یک سوم پوست شبنم دارند.

(در نوامبر 2020 در ایالات متحده راه اندازی شد)

– دیانا آلوس کوستا ، مدیر پوشش نوآوری زیبایی GNPD

ماسک درمان منافذ دوغ درمانی OTZI

OTZI ماسک درمان منافذ دوغ درمانی یک فرمول خمیر مانند و خمیر بتونه ای است که از خمیر برنج الهام گرفته است و نرم و راحت از آن جدا می شود ، و پس از استفاده به یک فرم خامه ای تبدیل می شود. با سرامیدهای برنج تسکین دهنده ، جو دو سر آرامش بخش و پوست روشن (که به آن جو مروارید نیز گفته می شود) برای اطمینان از مرطوب شدن پوست به دلیل از بین بردن پوست مرده و کدر ، فرم گرفته است.

در روند

محصولات پاک کننده صورت می توانند با ایجاد بافت های دگرگون کننده که سرگرم کننده یا راحت تر هستند ، تعامل را تقویت کنند. در چین ، از هر پنج مصرف کننده زن ، دو نفر قالب / بافت را به عنوان مهمترین عامل خرید محصولات مراقبت از پوست صورت در نظر می گیرند.

(در دسامبر سال 2020 در کره جنوبی راه اندازی شد)

– شارون کوک سی لینگ ، معاون دانشیار ، جنوب شرقی آسیا ، زیبایی و مراقبت شخصی

ماسک اسپری روشن کننده مرطوب کننده Lumoss

لوموس Moisturising Brightening Spray Mask یک ماسک صورت با اسپری است که برای افراد شلوغ مدرن و کسانی که می خواهند کارهای روزمره مراقبت از پوست خود را ساده کنند ، طراحی شده است. برخلاف ماسک های ورق ، استفاده از قالب اسپری راحت تر است. فقط 8-10 بار اسپری کنید ، محصول را به صورت یکنواخت روی صورت پخش کنید تا یک فیلم اسانس نامرئی ایجاد کند و بعد از پنج دقیقه بشویید. این روغن نرولی و پنج نوع عصاره برای تسکین ، روشن و آبرسانی به طور م effectivelyثر پوست دارد. برای پوست های حساس مناسب است.

در روند

قالب مناسب به این معنی است که می تواند در هر زمان و هر مکان استفاده شود ، و به کاربران کمک می کند بدون صرفه جویی در اثربخشی در وقت صرفه جویی کنند. این محصول در چین جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد ، جایی که بیش از یک سوم بزرگسالان به محصولات زیبایی / آرایش علاقه مند هستند که به ساده سازی کارهای روزمره کمک می کند و بیش از نیمی از کاربران ماسک صورت ماسک های صورت با بافت سبک و نازک را ترجیح می دهند.

(در دسامبر سال 2020 در چین راه اندازی شد)

– Della He، GNPD – پوشش

فلورانس توسط آسیاب ها Hit Reset Moisturizing Mask Pearls

در فلورانس توسط آسیاب ها مرواریدهای ماسک مرطوب کننده Hit Reset مرواریدهای ماسک را با انگشتان فشار داده و روی صورت می کشید تا پوست خشک را دوباره تنظیم کرده و آن را مرطوب و نرم نگه دارد. مرواریدها سرشار از نیاسینامید ، کره تسکین دهنده روغن شی ، روغن مغذی مغز زردآلو و اسید هیالورونیک هستند. با افزودن به جنبه راحتی ، می توان ماسک را یک شب روشن نگه داشت یا در طول روز به عنوان ماسک مرخصی استفاده کرد. فشردن مرواریدها قبل از استفاده ، عنصری حسی و تجربی را به برنامه های مراقبت از صورت اضافه می کند.

در روند

از نظر Mintel Trend Sense of the Intense ، توانایی بالایی در به حداکثر رساندن مزایای حسی و نوآوری در بافت وجود دارد تا تجربه لذت بخش و هیجان انگیزتری را برای کاربران فراهم کند ، به عنوان مثال ، یک پنجم کاربران مراقبت از پوست که هنگام خرید ماسک های صورت به دنبال جلوه های سرگرم کننده هستند. در ایالات متحده ، تقریباً هفت نفر از هر 10 کاربر مراقبت از پوست علاقه مند به آزمایش قالب های جامد هستند.

(در ژانویه 2021 در ایالات متحده راه اندازی شد)

– دیانا آلوس کوستا ، مدیر پوشش نوآوری زیبایی GNPD

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>