4 محصول زیبایی ابتکاری برای تماشای آنها در مه 2021

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت جدیدترین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیلگران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

تیم مینتل از متخصصان جهانی زیبایی ، محصولات راه اندازی شده برای نیازهای جدید مصرف کننده را ردیابی می کنند. در این ماه ، آنها محصولات مربوط به مراقبت از مو را مورد توجه قرار می دهند.

شامپو تازه کننده YUAN Momordica (Gitter Gourd)

منبع: YUAN Momordica (Gitter Gourd)

YUAN Momordica (کدو تلخ) شامپو تازه کننده ، از تایوان ، حاوی عصاره خربزه تلخ ، سرشار از ویتامین C و اسیدهای آمینه است که کف خوبی ایجاد می کند تا آلودگی و چربی پوست سر را پاک کند. همچنین شامل گل داودی برای آرامش بخشیدن به حواس و رفع خستگی است.

On-Trend:

مصرف کنندگان نسبت به مواد تشکیل دهنده محلی ، مطابق با راننده ترند ، “محیط اطراف” ، علاقه روزافزونی نشان داده اند. این همچنین با Locavore Trend Mintel همسو است ، که جزئیات علاقه روزافزون به حمایت و خرید محلی را توضیح می دهد. در چین ، یک سوم مصرف کنندگان می گویند که به دلیل عناصر سنتی چینی از مارک های محلی زیبایی استفاده می کنند.

(در فوریه 2021 در سنگاپور راه اندازی شد)

– شارون کوک سی لینگ ، معاون دانشیار ، جنوب شرقی آسیا ، زیبایی و مراقبت شخصی

نوار شامپوی Skin Grammar Sweet & Gentle

مارک زیبایی پاک کره جنوبی دستور زبان پوست شامپوی جامد بسیار غلیظ حاوی سورفاکتانت مشتق از نارگیل است که کف غنی می دهد. این ماده غذایی بی خطر است و برای مصرف کنندگان و محیط زیست بی خطر است. فرمول وگان ساخته شده با دوام و بسته بندی بدون پلاستیک و قابل بازیافت ، به محافظت از موهای خشک و پاکسازی عمیق پوست سر کمک می کند. ویژگی های بسته بندی بدون لغزش و اثر لایه برداری پوست و کنترل سبوم در آزمایشات بالینی ثابت شده است.

On-Trend

کاهش مصرف آب برای بسیاری از مارک های زیبایی به هدف اصلی پایداری تبدیل شده است و در نتیجه فرمت های بی آب افزایش محبوبیت را نشان داده اند. این اثر که از نظر بالینی اثبات شده است مورد توجه هفت نفر از هر 10 کره جنوبی قرار می گیرد که به محصولات / مواد ایجاد شده توسط دانشمندان یا با پشتوانه علمی اعتماد دارند.

(در مارس 2021 در کره جنوبی راه اندازی شد)

– هوا جون لی ، تحلیلگر ارشد زیبایی و مراقبت شخصی

Good Dye Young آرایش مو حوصله من سر رفته است

منبع: Good Dye Young

خداحافظ جوان من آرایش مو خسته شده ام یک سرم موی رنگدانه ای برای هر کسی است که عاشق تغییر رنگ منظم مو با شایستگی های مناسب است. یک سرم موی نیمه موقت رنگی برای تهیه رنگی که از دو تا شش شستشو دوام داشته باشد و برای طیف وسیعی از رنگ های مو مناسب باشد. رنگ ها را می توان با آب خنک حفظ کرد و یا در صورت لزوم با آب گرم و شامپو شفاف زودتر شستشو داد. حاوی آلوئه ورا و پروتئین سویا برای حالت دهی و تقویت موها است.

On-Trend

تحقیقات Mintel در مورد یک سال نوآوری در رنگدانه های مو جزئیات این موضوع را نشان می دهد که چگونه رنگ موقت در سال های اخیر به دلیل شایستگی های مناسب درک شده است. قیمت های رقابتی ، رنگ های موقت ارزان تر (در مقابل محصولات دائمی) و محصولات دارای برچسب خصوصی ، افرادی را که به دنبال گزینه های مقرون به صرفه تر هستند ، جذب می کنند.

(در آوریل 2021 در ایالات متحده راه اندازی شد)

– شارون کوک سی لینگ ، معاون دانشیار ، جنوب شرقی آسیا ، زیبایی و مراقبت شخصی

شامپو خشک Crown Affair

منبع: Crown Affair

امر تاج شامپو خشک تصوری است از فرایند شامپوی خشک که به طور سنتی تصور می شود سریع و مناسب برای استفاده در حین کار است ، و اکنون یک آداب موی آهسته و کند شده را اتخاذ می کند. این محصول در یک قاب گرد و شبیه پودر صورت بسته بندی شده و با یک برس تخت کابوکی که درون درب بسته بندی قرار دارد ، کامل می شود. قلم مو اجازه می دهد تا مستقیم و کنترل شده تر روی ریشه مو استفاده کنید – تجربه ای متفاوت از شامپوی خشک با اسپری.

On-Trend

در ایالات متحده بیش از دو نفر از هر پنج مصرف کننده چند بار در هفته از شامپوی خشک یا بدون شستشو استفاده می کنند. شامپوی خشک ، که به طور سنتی در بسیاری از بازارها یک محصول خوب است ، ممکن است به دلیل تأثیر COVID-19 ، که در آن افراد ممکن است کمتر موهای خود را بشویند ، در واقعیت جدید کار از خانه جای خود را پیدا کرده است.

(در آوریل 2021 در ایالات متحده راه اندازی شد)

– شارون کوک سی لینگ ، معاون دانشیار ، جنوب شرقی آسیا ، زیبایی و مراقبت شخصی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>