چگونه COVID-19 اولویت های تمیزکاری را تغییر داده است

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

ریچارد هاپینگ


ریچارد هاپینگ یک تحلیلگر ماینتل است که در تحقیق و ارائه بینش در مورد مارک های انگلستان در مورد انواع مختلف ، به ویژه مراقبت های خانگی متخصص است.

تمرکز اصلی مصرف کنندگان در طول بیماری همه گیر ، اطمینان از ایمنی خود و عزیزانشان بود. این بدان معناست که مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید محصولاتی دارند که به آنها اعتماد می کنند تا از قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زای بالقوه خطرناک در خانه محافظت کنند. همانطور که تحقیقات ما نشان می دهد، در هنگام تمیز کردن خانه ، همه گیری باعث تغییر در ترجیحات مصرف کننده می شود.

به عنوان مثال هنگامی که از مصرف کنندگان در استرالیا (ژوئیه 2020) پرسیدیم ، کدام ویژگی برای آنها مهم است هنگام خرید محصولات تمیز کردن ، دو ویژگی محبوب ترین ‘آنتی باکتریال’ و “میکروب ها را از بین می برد”. چه جالب و به طور بالقوه شاخص چگونگی اوضاع در آینده در سراسر جهان ، هنگامی که ما در مارس 2021 از همان س askedال پرسیدیم ، نسبت بزرگسالان استرالیایی که به آنتی باکتریال پاسخ داده و میکروب ها را از بین می برند ، هر دو کاهش یافته است. بجای، “چند منظوره” تأثیرگذارترین ویژگی بود. بنابراین می توان انتظار داشت که ، ما برخی از عادتهای ایجاد شده در طی همه گیری را که برای مقابله با تهدید سلامت طراحی شده است ، مشاهده خواهیم کرد.

نگرانی در مورد مواد شیمیایی دوباره مورد توجه قرار خواهد گرفت

با این وجود ، شکی نیست که همه گیری از نظر احساس مردم در مورد بهداشت در خانه تأثیر ماندگاری خواهد داشت. اگرچه در همان حد یا فرکانس نخواهد بود ، برخی از رفتارهای ایجاد شده توسط همه گیری در جای خود باقی خواهد ماند حداقل برای دو سال آینده

با این حال ، ما نیز انتظار داریم که سایر جنبه های سلامتی و سلامتی دوباره مورد توجه مصرف کننده قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال ، ما انتظار داریم که نگرانی ها در مورد مواد شیمیایی در محصولات تمیز کننده دوباره افزایش یابد ، زیرا مردم هنوز احساس می کنند که به طور مداوم مراقبت از سلامتی خود را انجام می دهند ، اما بدون چنین تمرکز زیادی بر بهداشت.

راحتی کار دستور کار را بالا می برد

یکی دیگر از عناصر تمیز کردن محصولات که مصرف کنندگان در طی همه گیری طلب کرده اند ، راحتی بوده است. این تعجب آور نیست زیرا مردم بیشتر از گذشته مجبور به تمیز کردن شده اند – سفارشات در خانه باعث می شود موارد نظافت بیشتر (به عنوان مثال به دلیل افزایش پخت و پز در خانه) و همچنین افزایش آگاهی از ویروس ها و باکتری ها در خانه است.

منبع: Unsplash / آنتون

بنابراین ما دیده ایم که محصولات مانند دستمال مرطوب جذابیت بیشتری پیدا می کنند و در انگلیس متوجه شدیم که تقریباً یک چهارم خریداران / کاربران رول آشپزخانه در 6 ماه گذشته تمیز کردن خانه خود را با رول آشپزخانه و نه پارچه آغاز کرده اند. این امر همچنین به مسئله بهداشت برمی گردد ، زیرا افراد می توانند به راحتی آنها را دور بریزند و خطر آلودگی اطراف خانه را از محصولاتی که برای تمیز کردن استفاده می شود ، به حداقل برسانند.

بهداشت در مقابل پایداری

این معضل جالب دیگری نیز برای مردم به وجود آورده است ، زیرا این نوع تمرکز بر راحتی به طور معمول به هزینه رفتاری دوستانه تر از محیط زیست منجر می شود. در این دوره افراد مجبور شده اند بهداشت را در برابر پایداری بسنجند، و در تصمیم گیری بر خلاف روندهای نوظهور مانند پایداری ، افراد را تحت تأثیر قرار داد. با این حال ، ما انتظار داریم که این یک حالت ذهنی کوتاه مدت و با ضرورت باشد تا موضوعی طولانی مدت. در دنیایی که کمتر به بهداشت توجه دارد ، مصرف کنندگان می خواهند مارک ها به آنها کمک کنند کیک خود را تهیه کنند و آن را نیز بخورند – تمیز کردن راحت اما به روشی که به کره زمین آسیب نرساند.

پایداری همچنان محرک بزرگی در بازار خواهد بود پیش رفتن ، زیرا در زندگی همه به مسئله ای بزرگتر تبدیل شده است. ما انتظار داریم که این تمرکز پایداری با شدت بیشتری نسبت به قبل تجدید شود ، و آن را به عنوان موضوعی اجتناب ناپذیر برای مارک ها تبدیل کند ، با این حال برجسته کردن مارک ها بر این اساس کار را دشوارتر می کند. خریداران در این زمینه آگاهی بیشتری کسب می کنند و برای تأثیرگذاری گسترده ، مارک ها باید ادله بیشتری راجع به ادعاهای پایدار ارائه دهند.

کلمات کافی نخواهند بود ، زیرا مردم همیشه باهوش تر می شوند و می توانند با شادابی بیشتری نسبت به قبل ، رنگ سبز را مشاهده کنند. اصالت در اینجا واقعاً کلیدی است. تشخیص این نکته مهم است که مصرف کنندگان لزوماً انتظار ندارند مارک ها و خرده فروشان دنیا را به خودی خود نجات دهند ، اما به همان اندازه اثبات انجام پیام های پایدار به دلایل درست و نه فقط یک ابزار بازاریابی مهم خواهد بود.

نگرانی بعدی: انتشار کربن

انتشار کربن احتمالاً کلید واژه بعدی است که مارک ها باید با آن مقابله کنند و مصرف آب در فرآیند تولید نیز مورد بررسی بیشتری قرار خواهد گرفت ، به ویژه در کشورهایی که خشکسالی موضوع رایج تری است. این دو جنبه است که قابل اندازه گیری است ، بنابراین مصرف کنندگان و مارک های تجاری می توانند کمیت آنها را مشخص کنند ، به ویژه با ابزارهای در حال ظهور و برنامه های تلفن های هوشمند برای کمک به آنها. اما هنوز مارک ها واقعاً باید مشتریان را در این راه راهنمایی کنند ، زیرا به ویژه کربن برای بسیاری مفهوم جدیدی است و اصطلاحات در آن پیچیده و متنوع است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>