نیمی از افراد سیگاری از زمان شیوع بیماری سیگار کشیدن در استرس دارند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


تیم روابط عمومی جهانی مینتل که 24 ساعت شبانه روز در دسترس است ، خوشحال است که روزنامه نگاران معتبر را برای دسترسی به تحقیقات ما فراهم می کند ، مصاحبه هایی را با تحلیلگران متخصص ما ترتیب می دهد و آخرین دیدگاه ها را در بین گروه ها و کشورها به اشتراک می گذارد.

استرس COVID-19 به عادت سیگار کشیدن در انگلیس دامن زده است ، همانطور که آخرین تحقیقات Mintel نشان می دهد بیش از نیمی از بیماران سیگاری از ابتدای شیوع همه گیر استرس بیشتری دارند.

در حالی که بیماری همه گیر نگران کننده های سلامت کشور است، به ویژه سیگاری های جوان به رذایل رجوع می کنند همانطور که 39٪ از افراد سیگاری 18-34 ساله می گویند اکنون به طور منظم سیگار می کشند. در همین حال ، 10٪ دیگر از افراد سیگاری پس از ترک سیگار دوباره شروع به سیگار کشیدن کرده اند. به طور کلی، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، 30 درصد از افراد سیگاری به طور منظم سیگار می کشند.

اما این فقط سیگار کشیدن نیست که شاهد افزایش است. بیش از چهار نفر از 10 نفر (42٪) سیگار الکترونیکی نیز با سرعت بیشتری بخار می شوند.

در حالی که سیگار کشیدن در حال افزایش است ، دو سوم (65٪) افراد سیگاری بریتانیا اذعان می کنند که نگران هستند که ویروس برای آنها به عنوان یک سیگاری خطرناک تر باشد. از هر 10 نفر هفت نفر دیگر (69٪) می گویند که سلامت تنفسی اکنون برای آنها مهمتر است نسبت به قبل از شیوع COVID-19.

روشیدا خانم ، مدیر گروه ، زیبایی و مراقبت شخصی Mintel ، گفت:

همه گیری سطح استرس را افزایش می دهد، و در میان افراد سیگاری این افزایش دفعات سیگار کشیدن را دیده است. و خصوصاً در بین جوانان سیگاری که نگرانی های سلامتی دارند و مشکلات مالی بر ذهنشان سنگینی می کند ، بسیاری از نگرانی ها وجود دارد. در بین جوانان سیگاری که در آن به اوج رسیده اند یک قله وجود دارد افزایش بیکاری و عدم اطمینان شغلی احتمالاً نرخها را تحت تأثیر قرار داده است. این عوامل استرس زای اضافه شده ممکن است دلیل عدم ارتباط نگرانی ها در مورد سلامت سیگاری ها و عادات آنها باشد: با وجود هفت مورد از هر 10 نفر (69٪) با توجه به اهمیت سلامت تنفسی برای آنها ، میزان سیگار کشیدن در حال افزایش است. سیگار کشیدن به عنوان یک رذیله کوچک تلقی می شود ، خصوصاً در این مواقع که چیز دیگری برای حواس پرتی مردم وجود ندارد. در حالی که کاهش محدودیت های قفل شدن با تنهایی و بی حوصلگی مقابله می کند ، دو عاملی که میزان سیگار کشیدن را افزایش داده است ، این کار بیشتر طول خواهد کشید تا عادت های ایجاد شده در طول مدت طولانی قفل کردن را تغییر دهد

فروش ترک سیگار کاهش می یابد

سیگارهای الکترونیکی همچنان شاهد رشد ارزش هستند، با تخمین 7٪ در سال 2020 و رسیدن به 214 میلیون پوند. تقریباً نه نفر از هر 10 سیگاری (87٪) سیگاری / سیگاری سابق که بخار می کند و در حال حاضر سعی در ترک سیگار دارند ، از سیگار الکترونیکی به عنوان روش ترک سیگار استفاده می کنند.

در حالی که بازار سیگارهای الکترونیکی از قوت به قوت دیگری پیش می رود ، گروه ترک سیگار * در سال 2020 با کاهش 3 درصدی روبرو شد و به 144.1 میلیون پوند رسید ، و با رقابت با گزینه های سیگار کشیدن مانند دستگاه های بدون دود ، بخار دادن و کیسه های نیکوتین بدون دخانیات (snus). اگرچه از هر 10 نفر سیگاری (39٪) چهار نفر سیگار را در آینده ترک می کنند ، اما فقط 20٪ از کسانی که سعی در ترک / قطع / ترک دارند از NRT های بدون نسخه (درمان های جایگزینی نیکوتین) استفاده کرده اند.

روشیدا خانم ، مدیر گروه ، زیبایی و مراقبت شخصی Mintel ، گفت:

“استرس ناشی از COVID-19 ، تبلیغات م byثر توسط مارک های NRT و عدم موفقیت در تولید جدید محصول ترک سیگار ، میزان سیگار را تحت تأثیر قرار داده و ترک سیگار را دشوار می کند. در حالی که شیمیدانان و بقالان در حین قفل شدن در سال 2020 باز مانده بودند ، دسترسی به کمک / مشاوره متخصص محدود شده است ، داروسازان با فشار فزاینده ای روبرو هستند و در برخی موارد ، ظرفیت را کاهش می دهند.

از طرف دیگر ، Vaping همچنان یک روش جذاب برای ترک / کاهش است، با افزایش میزان بخار از ابتدای COVID-19. Vaper از قبل عادت کرده بودند که حتی قبل از همه گیر شدن به صورت آنلاین خرید کنند و در حالی که فروشگاه های تخصصی بیشترین بار تعطیلی را در دوره های قفل متحمل شده اند ، خرید آنلاین رونق گرفته است. هر دو دسته با گزینه های سیگار کشیدن ، مانند دستگاه های بدون دود و کیسه های بدون دخانیات ، رقابت دارند. با این حال ، انتظار می رود بخارپردازی به خوبی انجام شود در حالی که انتظار می رود که ترک سیگار با روند نزولی روبرو شود. “

* آن دسته از محصولات برای کمک و حمایت از سیگاری هایی است که سعی در ترک سیگار دارند. این شامل NRT (روشهای جایگزینی نیکوتین) است که دوز اندازه گیری شده نیکوتین را به فرد سیگاری تحویل می دهد که جایگزین نیکوتین معمولاً از سیگار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>