نوآوری در بافت شکلات | Mintel.com

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

دیزی لی


دیزی مدیر همکاری با تیم Mintel Food & Drink است که در بازار چین فعالیت می کند. وی آخرین نوآوری ها و روندهای تأثیرگذار بر بازار غذا و نوشیدنی های چین را رصد و گزارش می کند.

بافت مرز جدید نوآوری در صنعت غذا و نوشیدنی است. علاوه بر ادویه تجربه طعم و مزه با افزودن بافت های مختلف غذایی ، ارتباط با تقویت روحیه نیز درک می شود. بیش از نیمی از مصرف کنندگان چینی می خواهم شکلات جدیدی با بافت غنی را امتحان کنم. این یک فرصت خوب برای مارک های شکلات است که از بافت های مختلفی استفاده می کنند تا تجربه زیاده روی با شکلات را افزایش دهند.

نوآوری در بافت و طعم و مزه یک جهت مهم نوآوری در گروه شکلات است. شایان ذکر است که در یک سال گذشته ، طعم پر از حباب باعث افزایش کمی میان وعده های چینی شده است دانه های آفتابگردان پوسته پوسته پوسته از سه سنجاب و چیپس سیب زمینی حباب دار از می گذارد.

Mintel GNPD نشان می دهد که از 2019 تا 2020 ، سه بافت برتر محصولات جدید شکلاتی ترد ، صاف و ضخیم هستند.

مینتل معتقد است که شکلات با طعم حباب در بازار چین قابلیت توسعه دارد و طعم حبابدار با شکلات بسیار مطابقت دارد. شکلات حباب دار نه تنها یک تجربه مزه جدید را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد بلکه شیرینی را نیز کاهش می دهد ، که به ویژه برای فروش شکلات در تابستان بسیار مفید است.

البته علاوه بر حباب نوشابه ، حباب شکلات (طعم کف دار) نیز می تواند لذت بی نظیری را به همراه داشته باشد. موارد زیر برخی مطالعات موردی است ، امیدواریم که بتوانند از نوآوری محصول شما الهام بگیرند.

شکلات های سودای کابایا Ramunex Ramune اکنون در دسترس هستند این شکلات های با طعم سودا که به عنوان شیرین و ترش توصیف می شوند ، دارای یک پوشش خرده رام با پودر ترش هستند.

قرص Morinaga Ramune سودا توپی شکلاتی با طعم از یک قرص رامون در شکلات با طعم ramune استفاده کنید.

شکلات نعناع نعناع Aero نوار اشتراک گذاری، مارک Aero ، که متعلق به نستله است ، به دلیل بافت منحصر به فرد ذوب کف شکلات ، در اروپا ، کانادا ، ژاپن و سایر بازارها محبوب بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>