نقاط داغ: مشاهدات برترین روند آوریل 2021

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت جدیدترین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیلگران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

Hotspots مشاهدات برتر تیم Mintel Trends را در مورد راه اندازی محصولات و خدمات از سراسر جهان برای شما به ارمغان می آورد. از یک جعبه کرم داخلی که زباله های آلی را کمپوست می کند تا یک بالش با تکنولوژی پیشرفته که برای کمک به شما در خواب سریع تر طراحی شده است ، ابتکارات ابتکاری جهانی را که در این ماه اتفاق می افتد ، دریابید.

بالش خواب سریع – چین

شیائومی از بالش با تکنولوژی بالا که آن را ‘بالش برای سریع خوابیدن’ می نامد ، در سیستم عامل رسمی خود رونمایی کرده است شیائومی یوپین. سنسورهای کوچک شده در 56 قطعه وجود دارد که سیگنالهای امواج مغزی انسان را در دستگاه ضبط می کند. سیگنال ها به تراشه تعبیه شده منتقل می شوند که منحصراً مجهز به شش ماژول هوشمند و هشت الگوریتم هوش مصنوعی است. تجزیه و تحلیل الگوریتم قادر به شناسایی و تجزیه و تحلیل حالت خواب کاربر و ارائه راه حل های مربوطه است. سنسورهای فشار فوق العاده دقیق ، بالش را قادر می سازد تا بلندی ، حجم و سختی را با توجه به ویژگی های آناتومی یک شخص خاص تنظیم کند. علاوه بر این ، ماژول صدای رسانایی استخوان سرویس بیداری خصوصی را فراهم می کند. مانند اکثر محصولات خانه هوشمند شیائومی ، کاربران می توانند عملکرد بالش را کنترل کرده و آمار خواب را از طریق برنامه Mijia ردیابی کنند.

با توجه بیشتر به طول و کیفیت خواب ، زیرا مردم متوجه تأثیر آن بر سلامت عمومی می شوند ، مصرف کنندگان چینی به راه حل های کمک به خواب کمک می کنند تا بتوانند به آنها یک خواب راحت داشته باشند. انتظارات بالای مصرف کنندگان از رختخواب خود از نظر راحتی و کارایی ، مارک ها را به سمت کشف فناوری و محصولات جدید سوق داده است. بالش هوشمند شیائومی احتمالاً مورد توجه مشتریانی قرار می گیرد که هنگام ایجاد یک محیط خواب دنج به دنبال راه حل های مبتنی بر فناوری هستند. فقط به القای خواب محدود نمی شود ، بلکه تمایل مصرف کنندگان برای ردیابی و نظارت بر کیفیت خواب را نیز برآورده می کند. اکوسیستم شیائومی می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا فقط از دستگاه مستقل حرکت کرده و تغییرات گسترده تری در سبک زندگی ایجاد کنند.

– الیشا یانگ – مدیر روندها ، APAC

کرم داخلی برای کمپوست – اتریش

جعبه کرم یک جعبه کرم داخلی طراحی کرده است که زباله های آلی را کمپوست می کند. Wurmkiste جعبه کرم مینیمالیستی ، چوبی ، تولید پایدار برای استفاده در محیط داخلی ایجاد کرده است که برای نگهداری زباله های آلی و ایجاد خانه برای کرم ها طراحی شده است. این جعبه باعث تولید ورمی کمپوست ، محصولی از تجزیه کرم ها می شود و سپس می توان از آن برای تکمیل خاک گیاهان خانگی استفاده کرد. جعبه کرم همچنین برای خانواده ها تبلیغ می شود زیرا کرم ها می توانند حیوانات خانگی برای کودکان و همچنین یک تجربه یادگیری فراهم کنند.

بسیاری از مصرف کنندگان در باغ زندگی نمی کنند ، بنابراین روش های ترکیب طبیعت در داخل خانه برای سلامتی روحی و جسمی حیاتی است. علاوه بر این ، فعالیت هایی که زمان نمایش را کاهش می دهند محبوبیت بیشتری پیدا می کنند زیرا بسته شدن فضاهای اجتماعی گزینه های سایر فعالیت های فضای باز را حذف کرده است. در حالی که خانواده ها وقت بیشتری را با هم می گذرانند ، والدین به دنبال راه های خلاقانه برای تعامل ، آموزش و بازی با فرزندان خود هستند. مصرف کنندگان همچنین از نظر زیست محیطی آگاه هستند و به دنبال راه هایی برای مقابله با تغییرات آب و هوا در زندگی روزمره خود هستند.

– تالی رمزی – تحلیل گر روند ، EMEA

یک آزمایشگاه هتل – ایالات متحده

کایاک، یک موتور جستجوی سفر ، اولین هتل خود را در ساحل میامی راه اندازی کرد. هتل همچنین دارای یک رستوران با آجر و ملات است میز باز. هتل جدید موسوم به Kayak Miami Beach به معنای آزمایشگاه طراحی است که در آن موتور جستجو می تواند ویژگی های جدید و مهمان نوازی را آزمایش کند. کایاک با Life House ، یک مارک تجاری و یک شرکت مدیریتی همکاری می کند. هدف هتل درک بهتر ارتباط بین مهمانان هتل و آخرین فن آوری مهمان نوازی است. نرم افزار back-end در حال توسعه به طور خاص با هدف بهره مندی از هتل های مستقلی که فاقد منابع هتل های زنجیره ای اصلی هستند ، است. با ورود به سیستم بدون تماس و ویژگی های برنامه سفر یکپارچه کایاک ، فناوری در خط مقدم تجربه هتل خواهد بود. در رستوران OpenTable به نام Layla آخرین فناوری سایت رزرو نیز ارائه می شود.

صنعت مهمان نوازی در حال آماده سازی برای چشم انداز پس از همه گیری است و فناوری در خط مقدم این نوآوری است. لازم به یادآوری است که استفاده از فناوری در صنایع فقط هنگامی کار می کند که عادت شود و یک روش قبلاً قبولی برای انجام کاری (مانند ورود کیوسک در مقابل اعلام حضور حضوری) را یکپارچه جایگزین کند. بهترین راه برای توسعه فناوری مشاهده آن در زمان واقعی و در نتیجه یادگیری در زمان واقعی است. این آزمایشگاه هتل در حال پر کردن تجربه نرم افزاری پیشرفته با تجربه مشتری جلویی است ، و این یک اتصال حیاتی برای درک است زیرا فناوری / اتوماسیون پایه ای برای طیف گسترده ای از صنایع می شود.

– دیانا کلتر – تحلیلگر ارشد روندها ، ایالات متحده

هفته مد عبور از حیوانات – برزیل

مارک لباس زنانه برزیلی عمارو استفاده از کمک است عبور از حیوانات: افق های جدید کاربران برای ایجاد یک خط لباس جدید – مجموعه Amaro Cross. لباس های طراحی شده توسط بازیکنان در بازی به عنوان الهام بخش از قطعات واقعی استفاده خواهد شد. عبور از حیوانات تبدیل شده است به بحث ترین بازی در توییتر در برزیل ، و در نتیجه استفاده از این پلت فرم هیچ مشکلی برای برچسب مد بود. آمارو به دلیل پیشنهاد راه اندازی فن آوری مد ، توجه ویژه این برند به اهمیت دنیای بازی را برجسته می کند.

با موج شیوع COVID-19 ، مردم مجبور می شوند در خانه بمانند و روش های جدیدی را برای گذران اوقات فراغت خود پیدا کنند. با این مشارکت ، Amaro به دوستداران مد این فرصت را می دهد تا خلاقیت خود را با جستجوی شخصیت های خود در بازی که می توانند به عنوان الهام بخش مجموعه جدید زندگی واقعی این برند استفاده شوند ، از خلاقیت خود بیرون بکشند. با تشویق مردم به تعامل با نام تجاری ، همچنین به آمارو امکان ایجاد ارتباطات جدید با پایگاه مصرف کننده دیجیتال خود می رسد.

– Mariana Marins – تحلیل گر روند ، آمریکای لاتین

یک دورین برای برش شما – سنگاپور

دانشمندان روشی را برای استفاده از پوسته دورین دور ریخته شده برای ایجاد باند هیدروژل ضد باکتری ارزان و سازگار با محیط زیست ایجاد کرده اند. بانداژهای هیدروژل معمولاً مستقیماً روی زخم های بعد از جراحی قرار می گیرند و با مرطوب نگه داشتن محل زخم در مراحل اولیه فرآیند بهبود ، به کاهش اسکار کمک می کنند. هیدروژل ها معمولاً از پلیمرهای مصنوعی ساخته می شوند و یون های نقره یا مس برای از بین بردن باکتری های مضر به آن افزوده شده است. پلیمرها به طور معمول قابل تجزیه نیستند و از منابع تجدید ناپذیر ساخته می شوند. گنجاندن یونهای فلزی نیز باعث افزایش هزینه می شود. بانداژهای مشتق از دورین با استخراج سلولز با کیفیت بالا از برخی پوسته های باقی مانده ساخته می شوند ، سپس با گلیسرول باقی مانده از تولید صابون و بیودیزل و فنل های مخمر طبیعی ترکیب می شوند و در نتیجه یک ژل نرم کشنده جوانه زنی نرم با بافت مشابه ایجاد می شود. به سیلیکون ، که می تواند به ورق برش داده شود.

دوریان میوه ای بسیار محبوب در بسیاری از کشورهای جنوب شرقی آسیا است و سنگاپور نیز از این قاعده مستثنی نیست. استفاده از مواد زائد که در حال حاضر به مقدار زیاد به عنوان یک منبع زیست پزشکی ارزشمند دور انداخته می شود ، یک مثال عالی برای بررسی آنچه در حال حاضر دور انداخته ایم و با دقت بیشتر در مورد کاربردهای بالقوه بالقوه است. پیشرفت در علم و فناوری به این معنی است که اکنون می توانیم کارهای بیشتری را در مورد مواد زائد انجام دهیم بیش از آنچه که قبلا می توانستیم انجام دهیم ، و این فرصتی را ایجاد می کند تا به آنچه دیگر در حال حاضر به عنوان زباله یا محصول جانبی بی فایده نگاه می کنیم ، در نظر بگیریم و در مورد انواع مختلف ارزشی که داریم فکر کنیم. می تواند استخراج کند. این همچنین روایتی است که مصرف کنندگان هرچه بیشتر نگران میزان زباله تولیدی خود می شوند و به دنبال راه هایی برای ایجاد تغییر در مصرف خود هستند ، بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

– الیشا یانگ – مدیر روندها ، APAC

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>