مینتل محصولات نوآورانه را در PCHi 2021 به اشتراک می گذارد

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

لوری دو


لوری تحلیلگر ارشد زیبایی مینتل در شانگهای است. او بینش هایی در مورد بازار زیبایی چین ، روند رفتاری مصرف کننده و توسعه محصول جدید ارائه می دهد.

به تازگی ، لوری دو ، تحلیلگر ارشد زیبایی مینتل برای شرکت در PCHi دعوت شده است. Laurie Du همراه با روند زیبایی جهانی و مراقبت های شخصی مینتل که قبلاً در سال 2021 راه اندازی شده بود ، در آینده روند زیبایی و مراقبت از پوست بازار چین در سال 2021 را به اشتراک گذاشت.

ما همچنین محصولات بی نظیر زیبایی و مراقبت شخصی را از بانک اطلاعات جهانی محصولات جدید Mintel (GNPD) انتخاب کردیم ، امیدواریم که نوآوری محصول شما را القا کند.

فقط کرم های BB مردانه Minerals

کرم معدنی BB برای آقایان با پوست حساس

چرا Mintel توصیه می کند – مردان ، پوست حساس

Only Mineral با نام تجاری تجهیزات زیبایی YAMAN یک برند زیبایی مردانه است که به تازگی راه اندازی شده است. این محصول همه در یک اثر ترکیبی از اثرات مراقبت از پوست ، ضد آفتاب ، محافظت در برابر نور آبی و آرایش پایه است. توصیه می شود صبح ها بعد از پاکسازی صورت یا اصلاح صورت استفاده شود.

درخشش صورت و بدن یلو

سرم آرایش و زیبایی که توسط شرکت کفش ژاپن راه اندازی شده است ، حاوی ذرات ریز درخششی است که می تواند روی پوست صورت و بدن استفاده شود.

چرا مینتل توصیه می کند – همکاری متقاطع

حاوی روغن آرگان ، روغن هسته گل ، روغن گل محمدی ، روغن هسته ماكادامیا و اسید هیالورونیك ، پوست را مرطوب و سفت می كند تا از خشكی و زبری آن جلوگیری كند. همچنین می تواند چین و چروک ها ، منافذ پوست را بپوشاند و باعث کاهش رنگ پوست شود.

PSA Midnight Courage

چرا Mintel توصیه می کند – روند مواد تشکیل دهنده

این محصول حاوی Hydroxypinacolone Retinoate ، مشتقی از ویتامین A است که نسل جدیدی از استرهای اسید رتینوئیک است. در مقایسه با سایر مشتقات اسید رتینوئیک ، ایمنی و اثر بخشی آن بهبود یافته است. در عین حال ، همچنین حاوی رتینول به عنوان یک جایگزین گیاهی برای باکوچیول است ، که اثرات ضد پیری را برای پوست فراهم می کند.

بنیاد روغن صورت رنگی Kosas

چرا مینتل توصیه می کند – زیبایی تمیز

یک فرمول تمیز با بافت سبک که رطوبت عمیق و پوشش متوسط ​​را فراهم می کند. بر اساس نسبت بهینه مواد معدنی و روغن نباتی ، حاوی شش ماده روغن نباتی غنی از مواد مغذی برای مرطوب سازی پوست ، حتی رنگ پوست و پوشاندن منافذ پوست است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>