مینتل شریک وابسته MRS بین المللی می شود

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت جدیدترین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیلگران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

Mintel یکی از اولین سازمان هایی است که با عضویت در MRS International Affiliate ، یک علامت مرزی از تعالی تحقیق و بهترین روش ، به سازمان های دیگری مانند Unilever و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در این کار پیوست.

MRS برجسته ترین انجمن تحقیقاتی جهان است. به عنوان یک عضو ، مینتل متعهد می شود و توسط قانون رفتار MRS تنظیم می شود ، تا اطمینان حاصل شود که تحقیقاتی که ما تولید می کنیم از بالاترین استاندارد تعالی – از نظر حرفه ای و اخلاقی – برخوردار است.

چرا ما پیوستیم؟

همانطور که مینتل در میان زمان نامشخصی برای همه در جهان در حال افزایش به تعداد روزافزونی از بازارها است ، ما می خواهیم از نظر کیفیت ، اعتماد و تخصص به مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم.
با تبدیل شدن به یکی از اولین شرکای وابسته MRS بین المللی ، ما از شبکه جهانی تنظیم کننده های تحقیق MRS ، بانک دانش آن و فرصت های آموزشی برای تیم های بینشی خود در سراسر جهان بهره مند می شویم که به ما امکان می دهد تا با بالاترین کیفیت تحقیقات مصرف کننده را انجام دهیم.

مشتریان ما چگونه سود می برند؟

مدت هاست که مشتریان مینتل در EMEA از آموزش گسترده و رهبری فکری که MRS به تیم تحلیلگر مستقر در انگلستان ارائه داده است ، بهره مند شده اند. اکنون با گسترش توافق نامه برای فعالیت های مینتل در سراسر جهان ، به مشتریان جهانی مینتل می توان اطمینان داد که وجود نشان بین المللی برتری درجه ، درجه بیشتری از دانش محلی را برای تحقیقات و مقررات مصرف کننده در بازار آنها نشان می دهد.

این چگونه ما را از رقبای خود متمایز می کند؟

ما برای چندین سال یک شریک شرکت بوده ایم ، در کنفرانس ها / وبینارهای MRS ، برنامه های آموزشی و توسعه شخصی شرکت کرده و از پایگاه دانش گسترده آن برای آگاهی از تحقیقات خود استفاده کرده ایم. این بخشی از استراتژی ما برای ارائه تحقیقات پیشرو در مصرف کننده در بازار بوده است ، به تحلیلگران و تیم های تجزیه و تحلیل ما کمک می کند تا درک کنند که مصرف کنندگان چه می خواهند و چرا.

این همکاری جهانی تازه توسعه یافته با MRS بیانگر تعهد ما به رویکرد منحصر به فرد ما در تحقیقات است – که ما کیفیت تحقیق را در اولویت خود قرار می دهیم و در مقایسه با بسیاری از رقبای ما تمایز روشنی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>