مینتل آدیات بیکر را به عنوان مدیر تنوع جهانی استخدام می کند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


تیم روابط عمومی جهانی مینتل که 24 ساعت شبانه روز در دسترس است ، خوشحال است که روزنامه نگاران معتبر را برای دسترسی به تحقیقات ما فراهم می کند ، مصاحبه هایی را با تحلیلگران متخصص ما ترتیب می دهد و آخرین دیدگاه ها را در بین گروه ها و کشورها به اشتراک می گذارد.

مینتل آدیات بیکر را به عنوان اولین مدیر تنوع جهانی خود منصوب کرده است.

مینتل به عنوان متخصص در مورد آنچه مصرف کنندگان می خواهند و چرا ، تلاش می کند تا یک فرهنگ شرکتی متنوع ، عادلانه و فراگیر ایجاد کند که با بصیرت و تخصص منجر شود. مدیر جهانی تنوع برای کمک به Mintel برای کمک به رشد مردم و مشاغل محوری خواهد بود.

آدیات در نقش جدید خود ، از بهترین شیوه های گنجاندن و گنجاندن در سراسر دفاتر Mintel در سراسر جهان پیروی خواهد کرد ، در حالی که موفقیت های شرکت را در زمینه استخدام کارمندان ، نگهداری و عملکرد در برابر رهبران صنعت محک می زند. وی برای ارتقا practices شیوه های تجاری و برنامه ریزی استراتژیک ، گزارش یافته های خود و مستقیماً به تیم رهبری جهانی Mintel تلاش خواهد کرد.

آدیات همچنین به عنوان رئیس MintelGives ایالات متحده ، برنامه خیرات خیریه این شرکت پشتیبانی می کند که از علاقه و مشارکت کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی پشتیبانی می کند. پیش از این ، وی نزدیک به 14 سال در تیم خدمات مشتری Mintel کار می کرد ، از مشتریان و همکاران تجاری در تجارت آمریکای Mintel پشتیبانی می کرد ، از جمله کمک به مدیریت پورتفولیوی 50+ مشتری.

آدیات بیکر ، مدیر تنوع جهانی مینتل، گفت:

“من به عنوان کسی که علاقه مند به تغییرات اجتماعی است ، مشتاقم که سفر خود را به عنوان مدیر تنوع جهانی Mintel آغاز کنم و از میراث مثبتی که معتقدم ما به عنوان یک سازمان تحویل خواهیم داد ، هیجان زده هستم.

“چشم انداز ما این است که به دنبال استعدادهای متنوع و چشم اندازهای منحصر به فرد باشیم و برای ایجاد موفقیت پایدار برای تجارت و مردم خود ارزش قائل شویم. من مشتاقانه منتظر گردهم آوردن بخشهای مختلف مشاغل جهانی خود هستیم – از رهبری اجرایی گرفته تا تیمهای استخدام و مسئولیت اجتماعی شرکتها – تا اطمینان حاصل کنم که مینتل در خط مقدم تنوع و بهترین شیوه های گنجاندن شرکت است.

“اولویت اصلی من حمایت و راهنمایی از گروه های منابع کارمندان (ERG) ما است. ERG ها به عنوان یکی از عوامل اصلی تغییر در سازمان ما ، فضای امنی را برای کارمندان Mintel و متحدانشان فراهم می کنند تا بتوانند نقاط مشترکی را بیان کنند ، دیدگاه های خود را بیان کنند ، از چالش های موجود بینایی کسب کنند و از رهبران ارشد در مورد فرهنگ داخلی و رهبری اندیشه مشاوره بگیرند. مشتریان ما.”

پیتر هایگ ، مدیر عامل گروه ، مینتل، گفت:

“ما اعتقاد داریم که مردم و فرهنگ ما چیزی هستند که مینتل را متمایز می کند ، بنابراین بسیار مهم است که ما به ساخت سازمانی ادامه دهیم که تنوع و برابری را تقویت کند. ما متعهد به حمایت از یک جامعه فراگیر هستیم که در آن اختلافات جشن گرفته می شود و همه فرصت توسعه را دارند. ما همچنین متعهد هستیم که با ایجاد مینتل به مکانی عالی برای کار ، پیشرفت های قابل ملاحظه ای در تجارت خود ایجاد کنیم که در قالب محتوایی کاملاً مرتبط و برای کارمندان ما به نفع مشتریان باشد.

“آدیات کاملا مناسب این نقش است. او بسیار مورد احترام است ، شور و شوق زیادی دارد ، و سابقه اثبات شده در ارائه عالی را دارد. برای هرکسی که با او کار کرده است واضح است که آدیات چقدر در مورد تنوع متعهد است و هر کاری را که برای پشتیبانی و تشویق یک جامعه مینتل فراگیر تر انجام می دهد انجام می دهد. ما واقعاً از دیدن تأثیر کار او هیجان زده ایم. “

به گفته خودش در وبلاگ Mintel از آدیات و تنوع Mintel بیشتر بشنوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>