مکمل ها می توانند روند سلامتی حیوانات خانگی را پشتیبانی کنند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

اما شوفیلد


اما یک تحلیلگر ارشد است – علوم غذایی جهانی ، که شامل سلامتی و سلامتی تغذیه ، مواد و افزودنی ها ، روند جدید ، برچسب گذاری و تنظیم مواد غذایی در همه گروه ها است.

تغییر جهانی در الگوهای کاری به سمت کار از راه دور ، مالکیت در حال رشد حیوانات خانگی را تسهیل می کند ، که از رشد حجم غذای حیوانات خانگی پشتیبانی می کند. تمایل مصرف کننده برای سلامتی و خوشبختی حیوانات خانگی فراتر از حد مجاز است نیاز به مکمل های حیوانات خانگی را که هم برای بدن حیوانات خانگی بی خطر و مفید هستند ، پیشنهاد می کند.

در انگلستان ، بیش از یک سوم خریداران غذای حیوانات خانگی موافقت می کنند که مکمل ها موثرترین راه برای ارائه مزایای عملکردی به حیوانات خانگی هستند. مکمل هایی که مزایای سلامتی بالاتری دارند ، مانند مکمل های شخصی یا درمان های کاربردی ، باید رشد کنند. در اینجا بهترین توصیه های ما برای مارک های مکمل حیوانات خانگی برای ایجاد محصولاتی است که هم برای سلامت حیوانات خانگی بی خطر و مفید هستند.

از طریق برنامه های غذایی شخصی ، “تغذیه کامل” را تحویل دهید

شخصی سازی می تواند مکمل های غذایی و برنامه غذایی مناسب برای حیوانات اهلی را تحویل دهد و باید مورد توجه قرار گیرد ، زیرا به عنوان مثال تقریباً نیمی از مصرف کنندگان فرانسوی که برای سگ / گربه خود غذا می خرند ، به یک برنامه غذایی شخصی برای حیوان خانگی خود علاقه مند هستند.

از آنجا که ایمنی از مهمترین اولویت های صاحبان حیوانات خانگی است ، فرصتی برای برنامه های غذایی ، نوشیدنی ، معالجه و مکمل های غذایی شامل محصولات مکمل وجود دارد که با هم خطرات ناشی از تغذیه بیش از حد و سمیت را از بین می برد.

بسته تغذیه Canidae CA-20 با 24 گرم پروتئین برای سطوح کم فعالیت

منبع: Canidae

اگرچه یک محصول غذایی است ، Canidae CA برای پاسخگویی به نیازهای سگ ها با سطح فعالیت های مختلف طراحی شده است. CA-20 ، CA-30 و CA-40 که در سه نوع ارائه شده اند به ترتیب برای سگهایی با سطح فعالیت کم ، متوسط ​​یا زیاد طراحی شده اند – ارائه نمونه ای از یک محصول شخصی برای حیوانات خانگی.

مخلوط مکمل حیوانات خانگی DIY را ارائه دهید

برخی تحقیقات نشان می دهد که کمبودهای تغذیه ای به احتمال زیاد در حیوانات خانگی که از خانگی تغذیه می شوند وجود دارد و نه از غذاهای خانگی حیوانات خانگی. در واقع ، تقریبا نیمی از صاحبان حیوانات خانگی در انگلیس می گویند که در مورد تهیه غذای خانگی خانگی راهنمایی بیشتری می خواهند.

برای تکمیل وعده های خانگی خانگی با تغذیه مناسب

منبع: دکتر مرکولا

دکتر مرکولا Meal Mix Multivitamin and Mineral مکمل مخلوط به ویژه برای صاحبان حیوانات خانگی که مایل به تهیه غذای حیوانات اهلی خانگی هستند ، طراحی شده است و بیان می دارد: “با کمک یک فرمول ساز غذای حیوانات خانگی متخصص ، حیوانات خانگی سالم Mercola سیستم کاملی برای ایجاد حدس و گمان از کمک به تهیه وعده های غذایی متعادل از نظر غذایی “.

مرزها را با غذا و نوشیدنی کاربردی محو کنید

تا به امروز تعداد کمی راه اندازی غذای حیوانات خانگی به صورت نوشیدنی عرضه شده است اما مارک هایی از این دست است تالی هو و Wolfspring با نوشیدنی های کاربردی برای حیوانات خانگی آزمایش کرده اند و احتمالاً صاحبان حیوانات خانگی جوان را هدف قرار داده اند.

تقویت کننده های آب Tally-Ho با مزایای عملکردی برای سگ ها

منبع: پردازش غذای حیوانات خانگی

تالی هو مکمل آب کاربردی برای Emotional Health از L-Theanine برای تقویت رفتار آرام ، با محصول Immune Health حاوی ویتامین C و E و روی استفاده می کند.

نوشیدنی مخلوط ویتامین Wolfspring برای توله سگها ، سگ های بزرگسال و بزرگسال

منبع: Wolfspring

ولفسپرینg ‘نوشیدنی حیوان خانگی بزرگسالان’ حاوی اینولین ، گلوکوزامین ، امگا 3 و پتاسیم به عنوان مواد بهداشتی است.

درمان های کم کالری عملکردی می تواند به جلوگیری از مشکلات وزن در حیوانات خانگی کمک کند

علاقه مصرف کنندگان به غذاهای حیوانات خانگی با مزایای سلامتی پیشنهاد می کند فرصتی برای معالجه عملکردی. با این حال ، مزایای سلامتی که توسط غذا به جای قالب مکمل ارائه می شود ، می تواند میزان انرژی (کالری ، قند و غیره) را که یک حیوان خانگی مصرف می کند افزایش دهد.

در واقع ، از هر ده صاحب حیوان خانگی فرانسوی بیش از چهار نفر موافق هستند که حیوان خانگی آنها از کاهش وزن سود می برد.

درمان مایع LIQ برای سگ ها. لگن و مفصل

منبع: LIQ

LIQ به عنوان یک درمان مایع سالم برای سگها و گربه ها توصیف می شود ، و کالری کمی دارد و با ال-کارنیتین غنی شده و باعث چربی سوزی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>