مواد پرطرفدار برای تماشا: Osmanthus

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

کارشناسان Mintel با ردیابی تركیبات تركیب شده و عرضه محصولات جدید ، روند تأثیرگذار بر بازار و رشد آینده آن را مورد توجه قرار می دهند. امروز ما در مورد ماده معطر China-Chic – Osmanthus صحبت خواهیم کرد.

در میان «لانچ های جدید» در بانک اطلاعات جهانی محصولات جدید Mintel (GNPD) ، محصولات زیبایی با مواد تشکیل دهنده Osmanthus نسبتاً ظریف هستند ، اما در سال های اخیر افزایش یافته اند. در سطح جهانی ، محصولات زیبایی حاوی مواد مرتبط با Osmanthus از سال 2019 رشد کرده اند و در فعالیت های نوآوری 2021 همچنان رشد می کنند ، فقط در 5 ماه اول سال 2021 40 محصول در GNPD گنجانده شده است.

محصول نوآورانه

Daisy Sky Osmanthus Serum Oil شامل یک روغن بافت سه لایه منحصر به فرد است که از درمان پوست مراقبت از پوست ساندویچ معروف SNS الهام گرفته شده است. لایه های بالا و پایین از هیدرولات تشکیل شده است ، در حالی که لایه میانی یک روغن اساسی بدون آب است. ساختار لایه لایه آب ، روغن و آب یک حس فوق العاده نور را در لمس ایجاد می کند.

فرمولاسیون حاوی عصاره عطر گل اوسمانتوس است که به بهبود قابلیت ارتجاعی ، رطوبت و درخشندگی کمک می کند.

سایر موارد را کاوش کنید عصاره های گل

علاوه بر Osmanthus ، بسیاری از مواد دیگر گل می تواند به عنوان ماسک ، عطر ، تهویه پوست ، مرطوب کننده و سایر عملکردها استفاده شود.

گل همیشه بهار ، بابونه ، هماملیس ، لوتوس و غیره مواد گل هستند که معمولاً در تهویه پوست استفاده می شوند.

بررسی اجمالی محصولات جدید GNPD

ژل دوش UTTORI Osmanthus ژل دوش الهام گرفته از Osmanthus سبک شرقی منحصر به فرد مدرن را ارائه می دهد.

ست هدیه L’Occitane en Provence Osmanthus Coffret Parfum شامل عطر ، ژل دوش و لوسیون بدن است. هر محصول را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد.

شامپو روغنی L’Oréal Professionnel Mythic از سنت راز کمد مو برای لایه لایه سازی روغن ملکه مصر برای رشته های مجلل با ظاهر سالم الهام گرفته است. این ماده حاوی اسانس زنجبیل و عصاره اسمانتوس است که کف تمیز و تمیز ایجاد می کند ، تغذیه و نشاط را ایجاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>