مواد پرطرفدار برای تماشا: Dunaliella Salina

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

Dunaliella Salina نوعی ریز جلبک سبز هالوفیل است که به ویژه در مزارع نمک دریا یافت می شود. به دلیل فعالیت آنتی اکسیدانی خود به دلیل توانایی ایجاد مقدار زیادی کاروتنوئید مشهور است ، در مواد آرایشی و مکمل های غذایی استفاده می شود.

دانشمندان کشف کرده اند که یک رنگ صورتی جذاب در سواحل جنوبی استرالیای غربی وجود دارد. آبهای صورتی دریاچه هیلیر حاوی باکتری های هالوفیلیک و Dunaliella salina است. کاروتنوئیدها و رنگدانه های قرمز رنگی که ترشح می کنند رنگ فوق العاده ای به دریاچه صورتی می بخشد.

در میان محصولات جدید پایگاه داده جهانی محصولات جدید Mintel (GNPD) ، تعداد محصولات جدید سالانه حاوی عصاره Dunaliella salina در پنج سال گذشته (2020 در مقابل 2016) 3.6 برابر شده است.

ادعاهای اصلی

از ادعاهای موقعیت یابی کلی ، ادعاهای مرطوب کننده ، ضد پیری و روشن کننده / جوان کننده سه ادعای اصلی هستند.

بررسی اجمالی محصولات جدید GNPD

سرم جلبک صورتی Josie Maran Argan Beta-Retinoid بدون ایجاد قرمزی ، لایه برداری یا خشکی پوست می تواند چین و چروک ، خطوط ظریف و علائم آسیب UV را بهبود بخشد. فرمول محصول: پرو رتینول مشتق شده از جلبک های صورتی طبیعی است.

کرم دور چشم جلبک های دریایی Biossance با بافت ذوب و رنگ صورتی رویایی ، از دریاچه های کمیاب و غنی از مواد مغذی در استرالیا و کالیفرنیا الهام گرفته شده است. این ماده حاوی جلبک دریایی صورتی است تا به طور واضح ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش دهد.

امولسیون کلاژن Tonymoly 2XR حاوی کلاژن مولکول کوچک و عصاره کلاژن هیدرولیز شده و همچنین ویتامین B12 و عصاره Dunaliella salina است که باعث ایجاد درخشش حیاتی صورتی می شود.

بررسی سایر مواد

چه مواد دیگری می تواند محصول من را صورتی کند؟

آلوئه ورا صورتی: عصاره آلوئه ورا و آب آلوئه ورا به طور گسترده ای از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست شناخته شده اند و استفاده نوآورانه از آلوئه ورا صورتی جذابیت و روندی جدید به کلاسیک می بخشد.

ویتامین صورتی: ویتامین B12 ادعا می کند که با داشتن رنگی گلگون ، رنگ پوست ایده آل را ایجاد می کند و این مارک فرمول های صورتی جذاب را بر روی محصولات خود ایجاد می کند و بر اثرات روشن کنندگی پوست آن تأکید می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>