مواد پرطرفدار برای تماشا: انگور فرنگی هندی

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

در مارس 2021 ، NAYUKI ، چایخانه معروف چینی نوشیدنی فصلی را راه اندازی کرده است عالی جید یوگان، هر بطری حاوی 66 آب میوه بکر گوسبری هند است که طعم آن “در 3 ثانیه کمی قابض ، در 5 ثانیه شیرین” است.

انگور فرنگی هندی ، معروف به Phyllanthus emblica یا Amla ، سرشار از ویتامین C ، E ، B ، انواع عناصر کمیاب و مواد معدنی است و همچنین حاوی 14 نوع آمینو اسید مورد نیاز بدن انسان و سوپراکسید دیسموتاز (SOD) و سلنیوم آلی غنی ، به ویژه ویتامین C ؛ هر 100 گرم گوساله تازه هند حاوی 500-1841 میلی گرم ویتامین C است که 4 برابر بیشتر از کیوی است که به عنوان سلطان ویتامین ها شناخته می شود و 25 برابر بیشتر از مرکبات است.

در استفاده از غذا و نوشیدنی ها ، اثرات اصلی انگور فرنگی هند عبارتند از: آنتی اکسیدان ، پوست سالم ، ناخن و مو ، سیستم ایمنی سالم و زیبایی. انگور فرنگی هند به دلیل محتوای غنی از ویتامین C ، به عنوان مولد کلاژن موثر در ویتامین ها و مکمل های غذایی و غذاها و نوشیدنی های کاربردی استفاده می شود.

از میان محصولات جدید بانک اطلاعات جهانی محصولات جهانی Mintel (GNPD) ، دسته هایی که بیشترین ماده انگور فرنگی هندی را به عنوان مواد تشکیل دهنده دارند ، زیبایی و مراقبت شخصی هستند (دارای اثرات روشن کننده ، مرطوب کننده و آنتی اکسیدانی است) و به دنبال آن ویتامین ها و مکمل های غذایی و نوشیدنی های چای.

جلوه اصلی

با توجه به ادعاهای موقعیت یابی مواد غذایی ، نوشیدنی و ویتامین های مکمل های غذایی ، آنتی اکسیدان ها ، سلامت پوست و ناخن و مو ، سلامت سیستم ایمنی و زیبایی در بالای لیست قرار دارند و به سرعت در حال رشد هستند.

بررسی اجمالی محصولات جدید GNPD

نوشیدنی انرژی زا یک نوشیدنی انرژی زا است که بر “گیاهان خالص” تأکید دارد ، با انگور فرنگی غنی از ویتامین C برای کمک به آنتی اکسیدان ها و خستگی. (هلند)

نوشابه گازدار طعم دار ماست لوته یولالا حاوی عصاره گوسفری هند است. (کشور کره)

Hummer Warrior Turmeric و گیاه گازدار انبه حاوی انگور فرنگی هندی است که گفته می شود نیروگاه ویتامین C است. (انگلستان)

نوشیدنی کمی آب میوه کلاژن طرح Maeil Sunup حاوی عصاره انگور فرنگی هند و سرشار از ویتامین C است. ویتامین C می تواند به طور م theثری به بدن کمک کند تا به طور طبیعی کلاژن تولید کند و از مزایای زیبایی برخوردار باشد. (کشور کره)

Shiseido کلاژن شامل دو حق ثبت اختراع مجاز در مورد ترکیب مواد گیاهی و اثرات زیبایی آنها است. یکی از اختراع ثبت شده مربوط به ترکیب عصاره Lingoberry و هند غاز گل است که می تواند به صورت خوراکی برای تقویت تولید کلاژن و دستیابی به اهداف آرایشی مصرف شود. (ژاپن)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>