مصاحبه با مردیت فینمن از FinePoint – قسمت 1

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

الکسیس دسالو کالر


الکسیس تحلیلگر ارشد تحقیقات در Mintel است. الکسیس بر گزارش های خرده فروشی و تجارت الکترونیکی ایالات متحده تمرکز دارد.

به عنوان پیگیری ماه تاریخ زنان در ماه مارس و به احترام روز زمین در آوریل ، تحلیلگر ارشد خرده فروشی و تجارت الکترونیکی مینتل ، الکسیس دسالووا کالر ، با کارآفرین و کارشناس دست دوم مد ، مریدیت فینمن ، مدیر عامل شرکت FinePoint، نویسنده “Brag Better: Master the Art of Fearless Self-Promotion” و جامعه دست دوم. آنها در مورد اهمیت ارتقا self خود در محل کار و چگونگی موفقیت در ارتقا موفقیت ها و همچنین اهمیت و آینده بازار مد دست دوم بحث می کنند. در زیر بخشی از مصاحبه است.

الکسیس سالوا کالر:

بیایید با به اشتراک گذاشتن کمی در مورد پیشینه شما شروع کنیم. من با شما آشنا هستم به دلیل کار شما در دنیای مد دست دوم ، که ما به آن خواهیم پرداخت ، اما شما همچنین یک کارآفرین و نویسنده هستید. شما FinePoint ، یک شرکت توسعه دهنده را که به اعتلای افراد و رهبران ، به ویژه زنان کمک می کند ، اداره می کنید و اخیراً کتاب را منتشر کردید Brag Better: تسلط بر هنر خود-تبلیغ بی باک. می توانید کمی درباره کار خود در FinePoint و انگیزه شما برای نوشتن توضیح دهید لاف زدن بهتر است؟

مردیت فینمن:

اول و مهمترین من نویسنده هستم. من حدود 16 سال نویسنده مستقل بوده ام. من در مورد تجارت ، کارآفرینی ، مسائل زنان ، مد دست دوم ، مد پایدار ، گاهی چگونگی تلاقی همه آن چیزها می نویسم. FinePoint را از حدود یک دهه پیش به عنوان یک فروشگاه روابط عمومی راه اندازی کردم. من همیشه یک مارک شخصی درست کرده بودم و در جلب توجه به خودم و چیزهای دیگر مهارت داشتم و به همین دلیل یک فرد روابط عمومی شدم. من فهمیدم که سرسختی ، داستان سرایی ، زیر و بم و بسته بندی و شیوه های یک روزنامه نگار برای یک فرد بسیار ارزشمند است. برای هر کسی از هر سن یا سطح سن و هر سابقه. داشتن یک مهارت فوق العاده عالی است و در مورد آن اصلاً صحبت نشده بود. من همچنین فهمیدم که هیچ کس نمی داند چگونه در مورد خود صحبت کند و این خیلی آشکار شد که مردم شروع به درخواست من کردند که به طور جداگانه نماینده آنها باشم

ADK: چه نوع افرادی از شما می خواهند که به آنها کمک کنید؟ این روی چه کسی تأثیر می گذارد؟

MF: این ایده وجود دارد که هیچ کس نمی داند چگونه در مورد خود صحبت کند ، به ویژه زنان ، اما نه تنها زنان. مخاطب من افراد واجد شرایط آرام است. افرادی که کار را انجام داده اند ، اما نمی دانند چگونه در مورد آن صحبت کنند یا آن را تبلیغ کنند. فارغ از جنسیت ، و فارغ از سطح سن و سال ، و با موفقیت تغییر نمی کرد. بنابراین من با کسی که می خواهد برای من کارآموزی کند همان مسائلی را مصاحبه می کند که من با یک شخص سطح بالا در مجموعه C مصاحبه می کنم.

ADK: به نظر شما چرا رجزخوانی یا تبلیغ خود به خود چالش برانگیز است؟ چرا دشوار اما ضروری است؟

MF: ما لغاتی نداریم که در مورد پیشرفت حرفه ای مثبت صحبت کنیم. برای ما آسان است که این کار را برای افراد دیگر انجام دهیم (اما نه خود ما). من متوجه یک رابطه کاملاً واضح و معکوس بین حجم و شایستگی شدم. مردم قرار نیست وقت بگذارند تا بفهمند شما چه کار می کنید و چه کاری انجام می دهید. باید به آنها بگویید. و همچنین شما می خواهید شخص کنترل کننده آن مکالمه و آن روایت باشید. من رجزخوانی را به عنوان بیان حقایقی درباره کار شما به طور استراتژیک و منسجم برای پیشرفت شغلی تعریف می کنم. Brag Better چارچوبی است برای یادگیری نحوه صحبت کردن در مورد خود و گفتن کار خود ، زیرا این یک قسمت اساسی از مهارت در کار شما است ، و این کار است ، و بنابراین این ایده که کار شما به خودی خود صحبت می کند یا اینکه شما بهتر است سرتان را پایین بگذارید و کارهایی را انجام دهید که به کارتان نخواهد آمد. اگر شما و شخص دیگری برای ترفیع بالا باشید و آن شخص احتمالاً به اندازه شما خوب نباشد اما بیشتر خود را به بازار عرضه کرده است و همه از کارهایی که انجام می دهند آگاه هستند ، احتمالاً قصد ارتقا شما را دارند. این انصاف نیست ، درست نیست و خوب نیست ، اما همان چیزی است که هست. من نمی دانم که چگونه توجه ما واقعاً تغییر می کند ، بنابراین شما باید بازی را انجام دهید.

ADK: من شخصاً می توانم با آن ارتباط برقرار کنم. وقتی جوان تر بودم و کارم را شروع می کردم ، تحت این فکر بودم که “کار خودش حرف می زند” و “عملکردها بلندتر از کلمات هستند.” من خجالتی نیستم ، اما صحبت کردن یا لاف زدن درباره خود ناراحت کننده است ، اما من دیده ام که افراد واضح مورد توجه قرار می گیرند.

MF: شما باید تبلیغات خود باشید. این برای شغل شما و برای کار شما است زیرا ما با صدای بلند پاداش می دهیم. این فقط نحوه توجه و هضم اطلاعات است.

شما باید تبلیغات خود باشید. این برای شغل شما و برای کار شما است زیرا ما با صدای بلند پاداش می دهیم. این فقط نحوه توجه و هضم اطلاعات است.

ADK: شما به كنترل روایت اشاره می كنید. آیا می توانید در مورد اینکه چه روشی مثر برای انجام آن انجام می شود صحبت کنید؟

MF: این ایده لاف زدن بهتر یک ذهنیت است ، یک چارچوب است. مکانی برای شروع درک اهداف شماست. ارکان لاف زدن بهتر این است که مغرور ، بلند و استراتژیک باشید. افتخار این است که کار خود را برای خود تصدیق کنید. با صدای بلند شروع می شود به رسمیت شناختن آن برای افراد دیگر و به اشتراک گذاری آن ، و سپس مهمترین نکته استراتژیک است. در اطراف شما فرصت هایی برای تبلیغ خود وجود دارد ، اما اساساً کاری که شما انجام می دهید ساخت موزاییک است. این به این تصویر و نمایه ای که از خود ایجاد می کنید اضافه می شود. آنچه در هنگام مشاهده و پیامرسانی رخ می دهد تکرار و سازگاری است ، بنابراین هر چند وقت یک بار یک پیام را می گویید و چقدر شبیه است. این یک تمرین است. شاید این کار را با یک بار در هفته شروع به گفتن با خود شروع کنید ، “این کاری است که من این هفته انجام دادم و باعث افتخار من است” ، و سپس با یک دوست تماس گرفتم و آن را با آنها به اشتراک گذاشتم. لاف زدن بهتر یک ورزش تیمی است؛ شما نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید.

ADK: چه مواردی باید اجتناب شود؟

MF: یک چیزی که من می گویم منع بزرگ نیست ، کم کردن کلام است. عباراتی مانند “پلاگین بی شرمانه” یا “من از لاف زدن متنفرم ، اما”. به اشتراک گذاشتن کار خود با افتخار و عذرخواهی نکردن ذاتاً رادیکال است و به ویژه به عنوان یک زن آسیب پذیر است. این سخت ترین قسمت لاف زدن است – درخواست از مردم برای آسیب پذیری زیرا آنچه شما دعوت می کنید قضاوت است و همین باعث ترسناک و سخت بودن آن می شود. اما این در مورد “مبارزات انتخاباتی شما” است و وقتی چنین چیزی را بیان می کنید (“نه مباهات کردن ، بلکه” و غیره) هر پیامی را که می خواهید منتقل کرده و ادامه دهید ، متوقف می شود. ترک این عادت سختی است ، اما چیزی است که می دانید باید پرچم گذاری کنید زیرا فقط به شما آسیب می زند. در واقع نتیجه عکس خواهد داشت.

ADK: این کتاب در تابستان منتشر شد ، که به وضوح در همه گیر همه گیر بود. از آن زمان تاکنون چه تغییری در این موارد ایجاد شده است؟

MF: من این تغییر لاف زدن را در یک سال گذشته دیده ام ، بنابراین یک فصل رایگان در وب سایت Brag Better در مورد چگونگی بهتر لاف زدن از خانه و آنلاین اضافه کرده ام. در هنگام انجام کاری که ترسناک است ، مانند لاف زدن ، صحبت کردن یا تبلیغ کار خود ، در خانه بودن برخی از پوشش های نقره ای وجود دارد. شما در چمن خانه خود هستید ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. رئیس شما از نظر جسمی نمی تواند کاری را که روی آن کار می کنید ببیند ، بنابراین مجبورید با آن ارتباط برقرار کنید زیرا این بخشی از کار شما است. فوق العاده مستقیم بودن مهم است؛ ستون چهارم اکنون صریح است. شما باید بدانید که چگونه بردهای خود را برقرار کرده و به درستی کار خود را تبلیغ کنید.

فردا قسمت دوم را بررسی کنید ، زیرا مردیت فینمن درباره خرید دست دوم و پایداری بحث می کند.

از مردیت فینمن به صورت آنلاین یا اینستاگرام دیدن کنید. برای یافتن خبرنامه مردیت در مورد دست دوم و مد پایدار ، به انجمن دست دوم مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب او ، از Brag Better دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>