مدیریت انتظارات: مصرف کنندگان ، مارک ها و اطلاعات خصوصی

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای اطلاع از آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

حریم خصوصی داده ها بیشتر در تیتر اخبار ظاهر می شود زیرا حملات باج افزار چقدر دولت ها ، م institutionsسسات و شرکت ها را در معرض نقض امنیت قرار داده است. کارشناسان Mintel از سراسر جهان برای بحث در مورد وضعیت حریم خصوصی داده ها ، به ویژه انتظارات حریم خصوصی مصرف کنندگان ، انتظارات آنها از مارک ها ، و خطر / پاداش برای به اشتراک گذاشتن داده های خود نشستند. مصرف کنندگان چه اقداماتی را برای محافظت از رفتار آنلاین خود انجام می دهند و این تأثیر بر مارک ها چگونه است؟ بازاریابان از مارک هایی که به طور ماهرانه در حال چشم انداز کنونی هستند ، چه می توانند یاد بگیرند؟ اکنون گوش دهید تا دریابید که حریم خصوصی داده ها در دسته های مختلف چگونه انجام می شود و چه چالش هایی پیش رو دارید.

کجا گوش کنید

با مهمانان دیدار کنید

متیو کراب (میزبان)
مدیر Mintel Trends ، APAC

ربکا مک گرات
تحلیلگر ارشد رسانه ، گزارش های منتل انگلستان

الکس میلینازو
Trends Analyst، قاره آمریکا

پونگ سانگوان جیرادچاکول
گزارشگرهای سبک زندگی ، مینتل تایلند را گزارش می دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>