فرصت های مارک های مسافرتی در انگلستان

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

مارلوس دو وریس


مارلوس تحقیق می کند و گزارش های سفر مینتل در انگلیس را می نویسد.

با به روزرسانی دولت انگلیس برای دومین بار در لیست سبز ، عنبر و قرمز ، از 30 ژوئن ، 16 مقصد و سرزمین های خارج از کشور انگلیس به لیست سبز اضافه می شوند. همه موارد اضافه شده به لیست سبز ، به استثنای مالت ، به “لیست تماشای سبز” نیز می پیوندند ، که نشان می دهد این مقاصد در معرض خطر انتقال از سبز به عنبر هستند. اسرائیل ، که قبلا در لیست سبز اولیه بود ، در حالی که شش کشور (جمهوری دومنیکن ، اریتره ، هائیتی ، مغولستان ، تونس و اوگاندا) از 30 ژوئن در لیست قرمز قرار خواهد گرفت. بنابراین این همه برای صنعت مسافرت کوتاه مدت و بلند مدت به چه معناست؟

علیرغم گسترش لیست سبز ، سطح بالای عدم اطمینان باقی مانده است

اگرچه اضافه شدن به لیست سبز باعث آزاد شدن تقاضای متوقف شده می شود ، اما مقاصد اصلی بیشتر باید به لیست سبز اضافه شوند و برای شروع بازسازی در آنجا بمانند اعتماد انگلیسی ها به سفرهای بین المللی. در حال حاضر ، مالت تنها است 20 بازدید کننده برتر مقصد تعطیلات توسط بریتانیایی ها * در لیست سبز ، در حالی که لیست تماشای سبز گسترش یافته به عدم اطمینان ، به ویژه پس از حذف پرتغال در اوایل ماه ژوئن اضافه می کند.

مالت تنها مقصد محبوب تعطیلات برای انگلیسی ها در “لیست سبز” دولت انگلیس است

منبع: Unsplash / Mariana Proença

علاوه بر آن، مسافران باید شرایط ورودی مقصد تعطیلات خود را رعایت کنند. این امر برنامه ریزی و رزرو تعطیلات را پیچیده تر می کند ، خصوصاً که تعداد بیشتری از کشورها به دلیل افزایش موارد COVID-19 در انگلیس ، محدودیت های مرزی را تشدید می کنند. به عنوان نمونه ، مالت فقط از 30 ژوئن 2021 اجازه ورود بریتانیایی های کاملا واکسینه شده را می دهد.

حق بیمه همچنان فرصت اصلی است

بهبود سفرهای بین المللی در کوتاه مدت توسط مصرف کنندگان جوان تر انجام خواهد شد مارک ها همچنین فرصتی برای افزایش ارزش تعطیلات تابستانی خواهند داشت. کسانی که قصد دارند تعطیلات اصلی خود را در خارج از کشور بگذرانند ، با ارتقا to عناصر تعطیلات خود ، تمایل دارند که در این سفرها سر و صدا کنند و آن را به یاد ماندنی تر کنند. مارک ها می توانند مسافران را به رزرو اقامتگاه های برتر یا لوکس ترغیب کنند ، اقامت طولانی تر را انتخاب کنند و تجربیات بیشتری را به آنها اضافه کنند. در پاسخ ، شرکت مسافرتی تور کوچک گروه Intrepid Intrepid Premium را برای ماجراجویی های سطح بالاتر با تاریخ عزیمت از سال 2022 معرفی کرد. برنامه های سفر شامل حمل و نقل محلی خصوصی یا درجه یک ، گزینه های اقامت چهار ستاره و فعالیت ها و وعده های غذایی بیشتر است.

انتقال به مقصد اواخر تابستان و زمستان (خورشید)

همزمان با به روزرسانی لیست سبز ، عنبر و قرمز در 24 ژوئن ، دولت تأیید کرد که روی آن کار می کند برنامه هایی که شاهد معافیت ساکنان کاملاً واکسینه شده انگلستان از قرنطینه خواهند بود الزامات هنگام بازگشت از کشورهای لیست کهربا از اواخر تابستان. این اطلاعیه احتمالاً اعتماد به نفس در سفرهای خارج از کشور در اواخر سال را افزایش داده است.

نسل مسن که از وضعیت مالی خود در سال پیش رو بیشترین اطمینان را دارند ، در صورت فروپاشی عدم اطمینان ، باید یک بازار هدف جالب برای مقاصد زمستانی (خورشید) باشد. بیش از یک پنجم مسافران بالای 55 سال موافق هستند که مایل هستند با پیر شدن بیشتر زمستان را در خارج از کشور بگذرانند.

اطمینان و سادگی برای تشویق رزروها ضروری است

ابتکاراتی که به مسافران اطمینان می دهد در میان عدم اطمینان COVID-19 ضروری است. بیش از دو پنجم کسانی که قصد تعطیلات خارج از کشور را در 12 ماه پس از مارس 2021 دارند ، می گویند اولویت سیاست لغو انعطاف پذیر هنگام انتخاب اینکه کدام شرکت برای تعطیلات بعدی رزرو کند ، در حالی که بیش از یک سوم سیاست های انعطاف پذیر رزرو را در اولویت قرار می دهد. به عنوان مثال TUI ، قول رضایت River Cruises را در رزروهای کشتی های قبل از 25 اکتبر 2021 اضافه کرد. برای کسانی که از سفر خود راضی نیستند ، در صورت عدم حل مشکل (های) تجربه شده در طول سفر دریایی ، می توان استرداد پرداخت کرد.

در همین حال، یکپارچه سازی اقدامات COVID-19 در فیلترهای جستجو می تواند به ساده سازی روند برنامه ریزی و رزرو تعطیلات کمک کند. بیش از نیمی از مسافران اظهار داشتند که مایلند این گزینه را داشته باشند تا مقاصد تعطیلات را از نتایج جستجو در وب سایت یک شرکت مسافرتی بر اساس شرایط ورود خود حذف کنند. ویژگی مورد نظر بیشتر این است که بتوانید مقصدهایی را که پس از ورود یا بازگشت نیاز به انزوای خود دارند ، فیلتر کنید.

تقاضا برای تعطیلات اصلی در انگلیس از سطح قبل از COVID-19 بیشتر است

بازار تعطیلات داخلی از رویکرد محتاطانه دولت انگلیس برای شروع مجدد سفرهای بین المللی بهره مند شده است. سهم از بریتانیایی هایی که قصد داشتند تعطیلات اصلی خود را در انگلیس بگذرانند اکنون از سطح قبل از COVID-19 فراتر رفته است، در حالی که اشتیاق اولیه در مورد سفر به خارج از کشور فروکش کرده است. به همین ترتیب ، مینتل انتظار دارد تابستان رکوردی برای اقامت در هتل باشد.

مقاصد روستایی و ساحلی بیشترین سود را خواهند برد از تقاضای بیشتر برای اقامتگاه ها ، در حالی که فرصت هایی برای ایجاد برنامه های سفر با رانندگی بیشتر وجود دارد زیرا بیشتر انگلیسی ها به دنبال کشف آنچه در آستان خود هستند ، هستند. شرکت های مختلف تقاضای بی سابقه برای تعطیلات روستایی را مورد استفاده قرار داده اند ، یوندر در ماه مه 2021 مجموعه اقامت و تجارب طبیعت خود را در انگلستان (به عنوان مثال اقامت در مزارع ، باغ های انگور) راه اندازی کرد. در همین حال ، Airbnb دسته ای از “یک نوع” را اضافه کرد به عنوان بخشی از ارتقاider گسترده تر آن به تجربه کاربر در سیستم عامل خود ، در طبیعت باقی می ماند ، مانند چادرهای حباب دار و مزرعه های کاری.

مقصدهای ساحلی مانند کورن وال بیشترین تقاضای اقامت در هتل را خواهند داشت

منبع: Unsplash / Charisse Kenion

چشم انداز بلند مدت برای سفرهای خارج از کشور همچنان مثبت است

حتی وقتی شیوع تمام شد ، مسافران قصد دارند بیشتر در انگلیس تعطیلات خود را بگذرانند. اعتماد به نفس در سفرهای بین المللی ضربه بزرگی را به خود دیده است و بهبودی کامل آن زمان بر است. با این وجود هوای گرمتر و کشف مکان های جدید و فرهنگ های دیگر از دلایل مهم سفر به خارج از کشور است. به همین ترتیب ، اگر سفر مجدداً ایمن و راحت تشخیص داده شود ، مقصد های خارج از کشور مجدداً یک قرعه کشی بزرگ خواهد بود.

* بر اساس داده های 2019 از IPS توسط ONS

اطلاعات بیشتر در گزارش COVID-19 و Travel: A Year On – UK – 2021 یافت می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>