صابون ، حمام ، دوش و مراقبت از بدن با دوام در سال 2021

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

روزالیا دی گسو


روزالیا دی گسو تحلیلگر ارشد نوآوری است. او تمرکز خود را بر روی ارائه بینش میان رده ها و تفسیر درباره راه اندازی ها و روندهای نوآورانه محصولات جدید قرار می دهد.

ادعاهای زیست محیطی در بازار زیبایی و مراقبت های شخصی اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند و از جمله رشد سریعترین ادعاها در زمینه صابون ، حمام ، دوش و مراقبت از بدن هستند. به عنوان مثال ، در اروپا ، 21٪ از محصولات صابون ، حمام ، دوش و مراقبت از بدن در سال 2020 ادعای “محصول سازگار با محیط زیست” داشتند که نسبت به سال 2016 7 درصد افزایش داشته است. با توجه به گذشت زمان مصرف کنندگان فرانسوی نسبت به محیط زیست آگاهی بیشتری پیدا کرده اند ، تحقیقات Mintel نشان می دهد که نیمی از خریداران زیبایی و مراقبت شخصی فرانسه در 12 ماه گذشته قبل از نظرسنجی در اکتبر 2020 ، محصولات صابون ، حمام و دوش را خریداری کرده اند.

در قسط دوم ما سری وبلاگ زیبایی پایدار ما به جدیدترین نوآوریهای پایدار بخش صابون ، حمام ، دوش و مراقبت از بدن نگاه می کنیم ، که به دلیل تمرکز بیشتر بر پاکسازی در سراسر همه گیر ، در توسعه محصول جدید افزایش یافته است.

از مواد تجزیه شده و قابل تجزیه استفاده کنید

به نظر می رسد در فضای سازگار با محیط زیست مخل باشد ، مارک هایی که بر استفاده از مواد تجزیه شده زیست تخریب پذیر یا به حداقل رساندن مواد زائد بالقوه تأکید می کنند. در سال 2020 ، بیش از نیمی از مصرف کنندگان زیبایی و مراقبت شخصی فرانسه ، تعداد محصولات زیبایی / نظافت غیرقابل تجزیه بیولوژیکی را که استفاده می کردند کاهش دادند.

خرده فروشان برچسب خصوصی از میوه های دوربینی استفاده می کنند

Rossman’s Isana مجموعه مراقبت از بدن ، حمام ، دوش و مو (آلمان)

منبع: Mintel GNPD

مجموعه ای از بدن ، حمام ، دوش و مراقبت از مو در ایسانا “Liebt die Erde” راسمن از مواد طبیعی و مجموعه ای از میوه های دور موتور استفاده می کند که در غیر این صورت از بین می رفت. این میوه ها شامل می شوند ضایعات پوست پرتقال از صنعت آب میوه یا هلوهای جوان تصفیه نشده که در بهار جمع آوری می شوند تا بقیه میوه ها بتوانند رشد کنند.

اسکراب بدن قابل تجزیه بیولوژیکی با الهام از موزلی

اسکراب موسلی ترد بادام L’Occitane en Provence (فرانسه)

منبع: Mintel GNPD

اسکراب دوش روغن بادام L’Occitane en Provence حاوی 95٪ مواد طبیعی مشتق شده و 99٪ مواد زیست تخریب پذیر است. این ماده غذایی از نظر بافت و سبک بسته بندی کیسه ای از غلات صبحانه موسلی الهام گرفته است. توسعه محصولات جدید مبتنی بر مواد غذایی راهی خلاقانه برای مارک های مراقبت از بدن است که می توانند عنصری از هیجان را اضافه کنند و محصولات پایدار را برای مصرف کنندگان جذاب کنند.

لوسیون با روغن نباتی تخلیه شده

بیشتر با مسئولیت مرطوب کننده گل شمعدانی ، عنبر ، لوسیون آهک (ایالات متحده)

منبع: Mintel GNPD

More Products (ایالات متحده) تولید کننده محصولات زیبایی از جمله مراقبت از بدن است که با روغن گیاهی تهی شده از منابع محلی تهیه شده و به سوخت زیستی تصفیه می شود و سپس به “لوسیون استثنایی برای پوست صاف” تبدیل می شود. محصولات شامل لوسیون بدن ، صابون دستی ، شمع سویا و صابون ظرف است.

با فرمول های بدون آب نوآوری کنید

در خط با آب تمیز زیبایی و مراقبت شخصی Mintel’s 2025 – محصولات لوکس و بدون آب جدید مانند پودرها و مواد مغذی فرصت های خوبی را برای برندها فراهم می کند تا مشتریانی را که می خواهند مصرف آب خود را کاهش دهند ، جلب کنند.

ژل دوش پودر شیر بادام

ژل دوش پودر شیر بادام (آلمان)

منبع: Puremetics

این پودر بسته به مقدار آب گرم اضافه شده به ژل یا موس تبدیل می شود. این محصول به میزان قابل توجهی از CO استفاده می کند2 انتشار از ژل دوش معمولی است و در بسته بندی کاغذی بدون پلاستیک وجود دارد.

شستشوی بدن بدون آب قابل تنظیم

شستشوی بدن بدون آب با قابلیت تنظیم شخصی (ایالات متحده)

منبع: کسی

این سیستم شستشوی بدن قابل تنظیم و پایدار ترکیبی از پودرهای معطر است – که می تواند برای ایجاد ترکیبات سفارشی مخلوط شودبا یک غلاف ثبت شده (شامل یک ابزار تمیز کننده داخلی) برای صرفه جویی در مصرف آب و کاهش ضایعات پلاستیکی.

بر روی قالب های جامد و قابل پر کردن تمرکز کنید

شیوع در حال ظهور بسته بندی قابل تعویض در استراتژی های پایدار ، تشریفات و قالب های جدید را تشویق می کند. با توجه به افزایش محلولهای قابل تعویض ، قالبهای جامد این فرصت را دارند که تسریع شوند.

قرص ضد عفونی کننده دست

با توجه به توجه به بهداشت دست در بحران COVID-19 ، فرصتی برای مارک ها فراهم شده است تا بر نوآوری در مراقبت از دست تمرکز کنند.

CHANGE ضد عفونی کننده دست

منبع: CHANGE

قالبهای قرص جامد سازگار با محیط زیست و ضایعات پلاستیکی به حداقل می رسند و در حال افزایش در بازار ضد عفونی کننده دست هستند. قرص ضد عفونی کننده دستی CHANGE به مصرف کنندگان اجازه می دهد ضد عفونی کننده دست خود را در خانه ایجاد کنند در حالی که نیاز به پلاستیک یکبار مصرف را به حداقل می رسانند. فقط بطری پمپ قابل استفاده مجدد را پر از آب کنید ، و قرص ضد عفونی کننده دست CHANGE را بیندازید تا حل شود. راه حل حاصل قول می دهد که 99.9٪ از میکروب ها را بدون استفاده از مواد پلاستیکی یکبار مصرف یا مواد شیمیایی قوی ضد عفونی کننده های دستی استاندارد از بین ببرد.

ژل دوش بدون بطری با غذاهای فوق العاده

ژل دوش بطری (فرانسه)

منبع: Unbottled

این ژل دوش جامد “بدون بطری” معادل 2-3 بطری ژل دوش 250 میلی لیتری است و حاوی غذاهای فوق العاده ای از جمله روغن بادام ، روغن جو دوسر و سبوس جو دوسر است. این یک ژل دوش pH خنثی است ، که پوست را بدون ظرافت خشک خشک می کند.

قرص های شستشوی بدن DIY

Haeckels 60٪ H2O Ocean Cleanse Concentrate + Allantoin (انگلستان)

منبع: Mintel GNPD

این محصول از Haeckels یکساله “قرص” شستشوی بدن است که یک بار ژل دوش را با مخلوط آب جوش در مخزن سرامیکی تهیه شده تشکیل می دهد. این مارک در مقایسه با محصولات مشابه با اندازه کامل از قبل مخلوط ، و پایداری بیشتر به دلیل بسته بندی قابل تعویض و قالب قرص ارگونومیک ، ارزش بیشتری برای پول دارد.

مانند Haeckels ، مارک های مراقبت از بدن می توانند فرآیندهای DIY را با بسته بندی زیبا و پایدار برای نگهداری تشویق کنند. عنصر DIY سطح شخصی سازی و احساس مشارکت در ایجاد یک محصول را معرفی می کند. همچنین هنگامی که می توان مواد اولیه موجود در خانه را به پایه ای اضافه کرد و محصولی لوکس ایجاد کرد ، می تواند حس سنتی تری از ارزش را به شما ارائه دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>