سیر تحول بازاریابی پراید و پراید

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

لیزا دوبینا


لیزا یک تحلیلگر ارشد در مینتل است که مسئول کتابخانه فرهنگ و هویت مصرف کننده است و گزارش هایی را در زمینه عوامل روانشناختی اساسی ایجاد می کند که بر نحوه شناسایی و بیان مصرف کنندگان تأثیر می گذارد و همچنین رفتارهای خرید در بین گروه ها.

سال گذشته ، بسیاری از جشنواره ها و کمپین های پراید نه تنها به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 بلکه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید و تظاهرات سیاه زندگی مهم بود که در سراسر جهان طنین انداز شد. تقاطع این رویدادهای فرهنگی ، نیاز به درگیری و تقاطع بیشتر در جشن های پراید را برجسته می کند. از آنجا که سازمانهای LGBTQ + و جامعه به طور کلی برای بهبود تقاطع جشن های تبلیغات و حمایت از پراید تلاش می کنند ، مارک ها همچنین باید تلاش کنند تا بازاریابی و تبلیغات پراید خود را شامل و از نوع مقطعی باشد.

ساخت پراید فراگیر ، تأثیرگذار و در تمام طول سال

طبق تحقیقات مینتل در مورد بازاریابی به انجمن های LGBTQ + ، بیش از سه نفر از هر پنج بزرگسال LGBTQ + 18 سال به بالا توافق می کنند که ماموریت و هدف Black Lives Matter با ارزش های جامعه LGBTQ + همسو است. ادامه حساب های نژادی کشور ، نیاز به حمایت از افراد BIPOC LGBTQ + و تشخیص روشهای منحصر به فرد تلاقی هویت جنسیتی ، گرایش جنسی و نژاد و شکل دادن به تجربیات آنها را برجسته می کند. طرفداری از این بخش از انجمن LGBTQ + همچنین شامل تأیید و تکریم نقش مهمی است که افراد رنگارنگ LGBTQ هم در تاریخ جامعه و هم در تلاشهای اجتماعی فعلی ایفا می کنند.

فراخوانهای فراگیری همچنین فراتر از نژاد و قومیت است. از هر پنج نفر بزرگسالان LGBTQ + 18 سال ، سه نفر می گویند که افزایش آگاهی در مورد گرایش های جنسی در حال ظهور ، از جمله جنسیت جنسی و غیرجنسی ، برای آنها مهم است و بیش از نیمی از بزرگسالان LGBTQ + حقوق تراجنسیتی را به عنوان یک نگرانی اصلی اجتماعی توصیف می کنند. این گروه ها نه تنها در طول تاریخ مورد غفلت و کم توجهی کمپین ها و جشن های پراید قرار نگرفته اند ، بلکه به احتمال زیاد این افراد پس از همه گیری اقتصادی و اقتصادی نیز دست و پنجه نرم می کنند.

بیش از دو سوم بزرگسالان تراجنسیتی می گویند که فاصله زندگی اجتماعی COVID و مجوزهای خانه نشینی بر سلامت ذهنی آنها در سال گذشته تأثیر منفی گذاشته است ، در مقایسه با بیش از نیمی از بزرگسالان LGBTQ. مشکلات دسترسی به خدمات معمول بهداشت روانی و جسمی آنها ، علاوه بر عدم حمایت اجتماعی ، احتمالاً در اثرات منفی بر رفاه افراد تأثیر داشته است. یک چهارم آمریکایی های تراجنسیتی می گویند که در دسترسی به درمان های پزشکی و خدمات لازم در طی همه گیر شدن مشکل داشته اند. علاوه بر این مبارزات مالی و بهداشت روانی ، در سال 2021 شاهد تعداد بی سابقه ای از قوانین ضد تراجنسی دولت بوده ایم که اکثر آنها حقوق و سعادت جوانان تراجنسی را تهدید می کند.

همزمان با شروع پراید 2021 ، مارک هایی که قصد شرکت در آن را دارند باید تلاش کنند تا بازاریابی پراید خود را نه تنها معتبر بلکه هدفمند و مقطعی جلوه دهند. طبق تحقیق مینتل در مورد بازاریابی برای جوامع LGBTQ + ، استفاده از رنگین کمان پراید کمترین تأثیرگذاری است که مارک ها می توانند Pride را جشن بگیرند و از افراد LGBTQ + حمایت کنند. بزرگسالان LGBTQ + انتظار دارند که بازاریابی و حمایت از غرور مارک ها تأثیرگذار ، فراگیر و واضح در طول سال باشد – نه فقط در ماه ژوئن. مارک های خاصی با موفقیت این انتظارات افزایش یافته را برآورده می کنند و برای رفع چالش های منحصر به فرد جامعه LGBTQ + پس از یک سال آشفته تلاش می کنند.

مارک های پیشرو به عنوان مثال

ریبوک در حال استفاده از مجموعه پراید 2021 خود برای ادای احترام به فرهنگ سالن رقص ، خرده فرهنگ زیرزمینی است که در 1970s شهر نیویورک به عنوان یک پناهگاه امن و جامعه تأیید برای جوانان LGBTQ + عمدتا سیاه و لاتین ایجاد شد. مجموعه ای که توسط Colorful Soles – جامعه کارمندان داخلی LGBTQIA + Reebok – طراحی شده و از فرهنگ سالن نفوذ و الهام بخش در جامعه LGBTQ + و همچنین فرهنگ پاپ تجلیل می کند. علاوه بر ویژگی های خانه نمادین نینجا، این کمپین همچنین شامل پرچم پراید پیشرفت ، طراحی جدید پرچم پراید در سال 2018 توسط دانیل کوازار که افراد LGBTQ + افراد رنگین و جنسیت جنسی را تشخیص می دهد. Reebok همچنین متعهد شده است که کمک مالی به پروژه قانون سیلویا ریورا که تضمین می کند همه افراد در تعیین هویت و بیان جنسیتی خود آزاد هستند ، صرف نظر از درآمد و نژاد.

منبع: نوردستروم

غول خرده فروشی نوردستروم تعهد کرده است 100000 دلار به صندوق مراقبت از درمان جایگزین هورمون Trans Lifeline x FOLX به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود در ماه پراید. این کمک مالی به عنوان کمک های خرد برای تأمین بودجه درمان جایگزینی هورمون برای افراد تراجنسیتی که برای دسترسی به مراقبت های هورمونی تلاش می کنند ، استفاده می شود و 75 درصد بودجه برای افراد سیاه پوست و بومی و رنگین پوستان اختصاص یافته است. Lifeline ترانس همچنین درصدی از فروش خالص Nordstrom جدید شامل جنسیت دریافت خواهد کرد مغرور باشید مجموعه لباس در طول کل سال ، این شرکت در نظر دارد مبلغی بالغ بر 350،000 دلار برای حمایت از ابتکارات برابری تراجنسیتی اهدا کند ، در حالی که مارک های تأسیس شده یا طراحی شده توسط LGBTQ + را در داستان های خود در طول سال برجسته می کند.

منبع: AdAge

Unilever ماه پراید را با اعلام بلند پروازانه خود مشخص کرد متحد ایستاده ایم برنامه ای که پنج شهر ایالات متحده را هدف قرار می دهد که از 100 در صفر امتیاز گرفتند شاخص برابری شهرداری کمپین حقوق بشر. این برنامه با مشارکت آژانس طراحی شده است رانا ورس و استراتژیست جامعه LGBTQ + شان کلمن برای آگاهی بخشی به شرایطی که شرایط افراد LGBTQ + از نظر جغرافیایی در ایالات متحده متفاوت است و همچنین تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت در این پنج جامعه. مسائلی که برنامه برای حل آنها در این جوامع کار خواهد کرد ، از درمان درمانی و جرم زدایی از HIV تا ناامنی غذایی و قلدری است.

آنچه ما فکر می کنیم

هر یک از این مثال ها نشان دهنده راه های موفقیت آمیز مارک های شرکت در جشن های ماه پراید است. هر کمپین از این نظر تأثیرگذار است که مستقیماً به جامعه LGBTQ + باز می گردد و از افراد LGBTQ + سود می برد. این مارک ها همچنین برای همکاری با افراد یا سازمانهای LGBTQ + وقت صرف کردند تا درک کنند که چگونه ابتکارات آنها به بهترین شکل می تواند تقاطع جامعه را نشان دهد و جشن بگیرد. سرانجام ، این ابتکارات ماهانه پراید فقط یک نمونه از روشهایی است که این مارک ها از جامعه LGBTQ + در طول سال نه تنها در خارج بلکه از طریق روشهای داخلی و عدالت داخلی خود حمایت و ارتقا می بخشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>