سن مناسب کاشت مو در زنان

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

کاشت مو در زنان: کاشت موی طبیعی برای از بین بردن کمردرد در زنان کاشت مو برای خانمهای کم مو
خانه کاشت مو
کاشت مو یکی از رایج ترین اقدامات زیبایی است که در بین بیماران مرد شناخته شده است. با این حال ، بسیاری از زنان نیز این کار را انجام می دهند. کاشت مو تنها راه حل دائمی برای درمان انواع خاصی از ریزش مو در زنان است. برخلاف نتایج روش های قبلی کاشت مو ، روش های جدید کاشت مو در صورت انجام توسط پزشکان متخصص ، واجد شرایط و باتجربه می تواند نتایج کاملاً زیبا و طبیعی را به همراه داشته باشد.

برای بسیاری از خانم ها ، مو یک مسئله حیاتی است ، به همین دلیل مقابله با ریزش مو بسیار دشوار است. اگر موهای شما نازک یا نازک است ، احتمالاً احساس فوق العاده بدی دارید که کاملاً قابل درک است. با کاشت مو برای خانم ها می توانید موهای خود را پس بگیرید. نیازی نیست که روند ریزش مو را به عنوان بخشی از آینده خود بپذیرید و نیازی به استفاده از کلاه گیس و اکستنشن مو نیستید. روش های دیگری وجود دارد که می توانید از فرو بردن انگشتان خود در کنار موهای ضخیم ، سرسبز و طبیعی خود لذت ببرید. کاشت مو برای خانمهای کم مو متخصصان کلینیک زیبایی رازی با استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو به شما در داشتن موهایی زیبا و پرپشت کمک می کنند.
کدام زنان کاندیداهای خوبی برای کاشت مو هستند؟

کاشت مو برای بسیاری از خانم هایی که ریزش موی طبیعی زنان دارند گزینه مناسبی نیست ، زیرا در نواحی جایی وجود ندارد که مو به اندازه کافی برای اهدا به پشت و دو طرف سر یا سایر قسمت های بدن وجود داشته باشد. با این حال ، در برخی موارد ، کاشت مو می تواند به طور قابل توجهی ظاهر فرد را تغییر دهد.

به عنوان مثال: • زنانی که ریزش موی مردانه دارند – یکی از دلایل عمده ریزش مو در بین خانم هایی است که در آن موهای جلو ، بالا و تاج سر ریخته و موهای پشت و دو طرف سر باقی می ماند. کاشت مو برای خانمهای کم مو زنانی که با موهای پشتی متولد می شوند – این باعث می شود صورت زنانه کمتر زنانه به نظر برسد ، بنابراین کاشت مو گزینه مناسبی برای چنین افرادی است.

ایجاد یک خط موی زنانه برای افراد تراجنسیتی – کاشت مو مهمترین روش برای بسیاری از تراجنسی ها (تراجنسی یا MTF) است. زیرا باعث می شود قاب صورت آنها زنانه تر شود. آلوپسی (ریزش مو) زخم – هنگامی که آلوپسی (ریزش مو) در اثر زخم (زخم) ایجاد شود ، کاشت مو می تواند جای زخم را پر کرده و ظاهر آن را تاری کند. ریزش مو پس از جراحی لیفت صورت – ریزش مو میگرن اغلب برای خانمها بعد از جراحی لیفت صورت غیر معمول نیست. علاوه بر این ، جای زخم های ناشی از جراحی لیفت صورت باعث می شود که موهای فرد بیشتر به چشم بیاید.
آلوپسی کشیده – این نوع ریزش مو ناشی از مناطقی است که قبلاً برای حالت دادن به موها ایجاد شده است ، مانند بافتن ، دم اسبی و کشیدن مو. اگر فرد کاری را که باعث ریزش مو شده متوقف کند ، کاشت مو برای خانمهای کم مو با کاشت مو می توان موهای از دست رفته این مناطق را بازیابی کرد.

اختلال مرطوب – نوعی اختلال که در آن بیمار اغلب موهای سر ، ابروها و سایر قسمت های بدن را می تراشد. علائم این بیماری شامل وسواس و ریزش مو و ریزش مو به صورت سکه در سر است. این اختلال باید با روش های روانشناختی درمان شود ، اما هر ریزش مو یا طاسی کاشت مو برای خانمهای کم مو ناشی از آن با کاشت مو قابل درمان است.

با در نظر داشتن همه این موارد ، می بینیم که کاشت مو برای هر خانمی که از ریزش مو رنج می برد مفید نیست. قبل از کاشت مو ، پزشک شما باید اندازه نواحی طاس و تعداد موهایی را که از قبل روی سر خود دارید و می تواند در روند ترمیم مو استفاده شود ، ارزیابی کند.

قبل از کاشت مو ، بیماران زن باید توسط یک متخصص کاشت مو معاینه شوند تا مشکلات قابل درمانی را که باعث ریزش مو می شود ، پیدا کنند. همچنین پزشک معاینه میکروسکوپی مو را برای تعیین محل و درصد ریزش مو انجام می دهد. زنانی که بیشتر مستعد نازک شدن و کم پشت شدن مو هستند ، کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند. امکان کاشت مو در خانم ها مانند مردان است. بسته به شرایط ، هر جراح تصمیم خواهد گرفت که برای دستیابی به بهترین نتیجه از روش FUE (برداشت واحد فولیکولی) یا روش FUT کاشت مو برای خانمهای کم مو (کاشت واحد فولیکولار) استفاده کند. پزشک شما ممکن است تصمیم بگیرد از سایر درمان های ریزش مو قبل یا بعد از کاشت مو استفاده کند.

تفاوت در کاشت مو بین زنان و مردان

• اکثر خانم ها علاقه ای به اسکار از ناحیه اهدا کننده ندارند – بیشتر بیماران مرد موهای کوتاهی را در ناحیه اهدا کننده دارند ، بنابراین روش هایی مانند بریدن نوار FUT گزینه خوبی برای آنها نیست. اما خانم ها بندرت موهای خود را کوتاه می کنند ، بنابراین می توان از روش موهای زائد نواری نیز برای آنها استفاده کرد ، در نتیجه تعداد کاشت مو افزایش می یابد در حالی که هزینه کاشت مو کاهش می یابد. کاشت مو برای خانمهای کم مو • زنان مساحت بیشتری برای اهدای مو دارند – زنانی که الگوی ریزش مردانه ندارند ، مساحت بیشتری برای اهدای مو دارند. زیرا موهای بالای سر و تاج سر آنها در معرض ریزش مو نیست. بر خلاف مردانی که ریزش موی پیشرفته دارند و ناحیه اهدا به قسمت های محدود در پشت و دو طرف سر محدود می شود.

زنان نمی توانند از موهای بدن برای کاشت مو استفاده کنند – بسیاری از مردان می توانند از موهای قسمت های دیگر بدن خود مانند ریش و موی بدن استفاده کنند که این امر برای اکثر خانم ها امکان پذیر نیست.

مراقبت های پس از پیوند برای زنان

در اینجا چند نکته مهم برای بهبودی پس از جراحی کاشت مو برای خانمهای کم مو کاشت مو آورده شده است.

توصیه های پزشک خود را دنبال کنید
بخشی از جلسه مشاوره قبل از عمل باید به آنچه بیمار باید در مورد کارهایی که باید انجام دهد یا پس از کاشت مو از آن اجتناب کند ، اختصاص یابد. جراح کاشت مو به شما یک مرور کلی از مراحل و احتمالات و موارد مربوط به جراحی بعد از عمل می دهد. علاوه بر مراقبت های عمومی بعد از جراحی ، یک آرایشگر دستورالعمل های خاصی را برای شما ایجاد می کند که باید آنها را دنبال کنید. پس از کاشت مو ، پوست سر ممکن است کاشت مو برای خانمهای کم مو صورتی شود. خراش مو و لخته شدن خون کوچک در اطراف برش های میکروسکوپی می تواند فولیکول های مو را بپوشاند. بیشتر بیماران بعد از حدود پنج تا هفت روز از حضور در جامعه احساس ناراحتی نمی کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>