ساحل مینتل تمیز: هیچ وقت برای هدر دادن نیست

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

ریچارد کوپ


ریچارد یک مشاور ارشد روند است ، و آخرین روندهای مصرف کننده را از طریق ارائه سفارشات سفارش داده شده به مشتریان مینتل ارائه می دهد و نماینده مینتل در کنفرانس های جهانی است.

منتل می دهد تیم داوطلب در تاریخ 1 ژوئیه برای انجام یک نظرسنجی تمیز در ساحل از مارگیت دیدن کردند انجمن حفاظت از دریا. ما با 14 کیلوگرم زباله و برخی دیدگاه های جدید در مورد زباله و چالش های زیست محیطی وسیع تری که با آن روبرو هستیم ، ساحل را ترک کردیم.

تأثیرات مثبت

در مینتل ما به این ایده اعتقاد داریم تحقیقات مصرف کننده می تواند تغییرات مثبتی ایجاد کند و انجمن حفاظت از دریا ، گواه این امر است ، از سال 1994 تاکنون نظرسنجی های مربوط به بسترهای ساحلی را ثبت کرده است تا پرونده ای قانع کننده برای اقدامات دولت و شرکت ها ایجاد کند. این امر در ایجاد اتهامات کیسه های پلاستیکی ، ممنوعیت پلاستیک های کوچک و امیدوارم به زودی سیستم های بازگرداندن سپرده بسیار موثر باشد.

پس چه چیزی پیدا کردیم؟

بیرون از دریا توسط فعالانی مانند این ثابت شده است چوپان دریایی که اکثر “پلاستیک های اقیانوس” که در ژیروسکوک می چرخند شامل زباله های صنعت ماهیگیری است ، اما نزدیک به ساحل بسته بندی آن و سایر مواد زائد مصرف کننده که برجسته ترین هستند ، با بیش از نیمی از کل زباله هایی که مستقیماً با مردم مرتبط هستیم – در مقایسه با ماهیگیری یا حمل و نقل -منابع

از نظر مواد مجموعه ما توسط کاغذ / مقوا (42٪) ، پلاستیک / پلی استایرن (38٪) و شیشه (11٪) هدایت می شد با عینک آفتابی ، حتی دایناسورهای لاستیکی و چاقوهای آشپزخانه به عنوان یافته های قابل توجه در بالای کوه مینی ته سیگارهای تفریحی ساحلی ، لفاف های شیرین ، چنگال های تراشه و قطعات شیشه ای به چشم می خورد.

پیام را دریافت نمی کنید؟

در مینتل فشار سنج پایداری آلودگی پلاستیک و آلودگی زباله سومین و پنجمین نگرانی بزرگ زیست محیطی مصرف کنندگان است و بازیافت یکی از موضوعاتی است که آنها بیشترین شرکت ها را مسئول می دانند – بسیار بیشتر از دولتها یا خودشان – برای اقدام. در حالی که عموم مردم مسئول بیشترین زباله هایی هستند که ما در محیط ورود پیدا کردیم ، نیاز شرکت ها به تولید مواد قابل بازیافت جدید و دولت ها برای ایجاد زیرساخت های بازیافت بیشتر مشخص است. لحظه هوشیاری در اولین تمیز کردن ساحل بود که فهمیدم زباله هایی که از محیط اطراف برداشته بودیم به جای دفع دوم به عنوان نوعی مواد بازیافتی ، برای دفن زباله است. تقریباً سه چهارم مصرف کنندگان ساده لوحانه یا آرمان گرایانه معتقدند که پلاستیک های بازیافتی اقیانوس می توانند دوباره در بسته بندی های جدید مواد غذایی و نوشیدنی قرار گیرند ، اما واقعیت این است که وضعیت آلودگی آن از این امر جلوگیری می کند.

آیا مارگات در ساحل ژوراسیک است ؟!

بخشی از ارزش در شرکت در یک تمیز کردن ساحل این است که چگونه شما را در اثر رد پا و هدر رفتن خود بیدار می کند ، اما همچنین اهمیت محیط دریایی است. ما آنقدر خوش شانس بودیم که با تونی چیلد همراه شدیم پروژه ساحل Thanet که علاوه بر اطلاع از موارد و نبایدها ، ما را به سمت محصولات غنی که در رشته جزر و مد یافت می شوند راهنمایی کرد و به ما آموخت که بین موارد تخم مرغ ، ماهی ، کوک و گربه کوسه گربه تمایز قائل شویم ، پوسته های گل مینا را که با گرم شدن دریا به سمت شرق حرکت کرده است ، تشخیص دهیم. دما و تعجب از پوسته خرچنگ عنکبوت ذوب شده.

پوسته مذاب خرچنگ عنکبوت

آنچه ما فکر می کنیم

تحقیقات مینتل نشان می دهد که کمتر از یک سوم مصرف کنندگان ، از دست دادن تنوع زیستی در اقیانوس ها را به عنوان یک نگرانی زیست محیطی در اولویت قرار می دهند، اما عادات مصرفی ما (ایجاد آلودگی ، صید بی رویه یا ریختن زباله) به شدت توانایی آن را در خنک کردن کره زمین ، رشد غذا و ذخیره کربن به خطر می اندازد. تمیز کردن ساحل راهی عالی برای برقراری ارتباط مجدد با همکاران و دوستان خود است ، بلکه همچنین با محیط او و درک این مسئله است که چگونه – وقتی دوباره وارد آن می شویم – باید عادت های خود را تغییر دهیم و در مورد آن اطلاعات کسب کنیم – و یاد بگیریم که از آن قدردانی و حفظ کنیم. آنچه هنوز در آنجاست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>