روندهایی که به دسته مراقبت از پارچه در هند شکل می دهند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

محصولات مراقبت از پارچه در هند بخشی ضروری از زندگی روزمره مصرف کنندگان است. با توجه به شرکت هایی که مواد شوینده را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تهیه می کنند ، گروه مراقبت از پارچه نفوذ بالایی دارند. زمینه محبوبیت روزافزون استفاده از ماشین لباسشویی به دلیل افزایش تعداد زنان شاغل و گسترش درآمد خانوار است. علاوه بر این ، مصرف کنندگان در هند ، به ویژه افراد متمول ، خرج لباس های گران قیمت با نام تجاری را دارند و از محصولات مراقبت از پارچه که می توانند آنها را مطبوع و همچنین تمیز کند ، بدون رنگ آمیزی و پارچه های آسیب رسان یا جمع کننده خواستار می شوند.

همانطور که مصرف کنندگان کمد لباس و روش های شستشوی خود را به روز می کنند ، مارک های تجاری فرصتی برای به روزرسانی محصولات مراقبت از پارچه خود و پیشنهادات راحتی بالا برای مطابقت با نیازهای در حال رشد مصرف کنندگان دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=k7nnxIZ-5WQ

برای نگاهی جامع به بخش مراقبت از پارچه هند ، فروشگاه Mintel را بررسی کنید و گزارش را امروز بخرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز مصرف کنندگان هند ، و کشف آخرین روندها و نوآوری ها برای متزلزل کردن بازار ، در [email protected] با ما تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>