دسته مراقبت شخصی از کودکان در تایلند چه شکلی دارد؟

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

سیرینار Puppachat


سیرینار تحلیلگر زیبایی مینتل است که در بانکوک مستقر است. او متخصص در تجزیه و تحلیل و ارائه بینش در مورد زیبایی و بازار مراقبت شخصی تایلند و روند مصرف کننده است.

ایمنی مهمترین نگرانی در مورد محصولات مراقبت شخصی کودک است ، که مارکهای تایلندی را به سمت “تمیز” هدایت کرده است تا اطمینان حاصل کند که محصولات آنها برای پوست نوزادان مضر نیستند. بیماری همه گیر ، تقاضاهای مربوط به بهداشت کودکان را بیشتر تشدید کرده و منجر به ظهور مواد ضدعفونی کننده دست می شود ، که به سختی قبل از همه گیری وجود داشته است.

نکات برجسته تحقیق مینتل افزایش تقاضا برای سلامتی ، سبک زندگی و همچنین محصولات برتر که در فضاهای مراقبت شخصی کودک ظاهر می شوند. در این ویدئو ، مینتل نگاهی به روندهای اصلی بازار دارد که به دسته مراقبت های شخصی نوزاد تایلند ، نگرش ها و ترجیحات مصرف کنندگان می پردازد و فرصت ها و استراتژی های توصیه شده برای مارک ها را شناسایی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=YhhWw0JMQA8

برای نگاهی جامع به بخش مراقبت شخصی از کودک و چشم انداز مصرف کننده در تایلند ، فروشگاه Mintel را بررسی کنید و گزارش را امروز بخرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مصرف کننده تایلندی و کشف جدیدترین روندها و نوآوری ها برای متزلزل کردن بازار ، در [email protected] با ما تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>