خرده فروشان انگلستان چگونه به جشن ولنتاین کمک می کنند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

امیلی وایبرگ


امیلی وایبرگ تحلیل گر خرده فروشی در Mintel است. او درباره خرید فصلی تحقیق می کند و گزارش می نویسد.

روز ولنتاین امسال یکی از مواردی است که باید بخاطر بسپارید – زیرا زوجین برای جشن گرفتن این مناسبت در حین قفل کردن ، گزینه هایی برای غذای سنتی در رستوران ها پیدا می کنند. به احتمال زیاد تمرکز بیشتری در جشن های داخل خانه وجود داشته باشد ، که امکان افزایش غذا و نوشیدنی فصلی و فروش نوشیدنی های الکلی را دارد.. همچنین انتظار می رود که غذاهای آماده با توجه به تلاش خانوارها برای بازآفرینی موقعیت های خاص در خانه ، روز افزایش یابد. ولی خرده فروشان همچنین این فرصت را خواهند داشت که به مجردها بپردازند که به دنبال درمان خود در این سال هستند ، زیرا روند در بازارهای گسترده بیشتر به مراقبت از خود متمرکز شده است.

چه مصرف کنندگان این روز را به تنهایی جشن بگیرند و چه در کنار شرکا ، دوستان و خانواده خود باشند ، خرده فروشان برای هر خانوار چیز خاصی دارند. در زیر برخی از بهترین انتخاب های من برای مراسم روز ولنتاین آورده شده است که خرده فروشان برای اطمینان از اینکه خریداران هر کجا که پیدا کنند عشق را احساس می کنند ، عشق را احساس می کنند.

جعبه هدیه روز ولنتاین Ava May Aroma

برای کسانی که می خواهند خودشان را رها کنند و از واقعیت فرار کنند ، اولین جعبه هدیه V-Day Ava May Aromas بهترین گزینه است. جعبه ‘دوستت دارم’ با قیمت 30 پوند شامل مشعل ذوب موم قلب ، اسپری اتاق و سه ذوب موم است.

جعبه کادوئی I Love You Ava Ava Aroma

منبع: Ava May Aromas

مجموعه گلهای “خود شریک” اینترفلورا

برای تشویق افراد مجرد برای ارسال گل برای خود ، Inetrflora طیف وسیعی از دسته گل “خود شریک” را راه اندازی کرده است. خریداران فرم آنلاین را تکمیل می کنند که آنها را با یک دسته گل مناسب تطبیق می دهد ، که برای افراد مجردی طراحی شده است که می خواهند با به دست آوردن تبلیغ ، ضرب و شتم 10 کیلومتر PB خود را به آنها تبریک بگویند یا “فقط به همین دلیل” برای خود هدیه ارسال کنند.

دسته گل “خود شریک” اینترفلورا

منبع: اینترفلورا

Lush جعبه اشتراک را راه اندازی می کند

Lush اولین جعبه اشتراک خود را با قیمت 35 پوند در ماه راه اندازی کرده است. جعبه محصولات از ماه به ماه دیگر متفاوت است و می تواند شامل بمب های حمام ، وسایل آرایش و گل های تازه باشد. در این محصولات از میوه ها و سبزیجات تازه به عنوان مواد اولیه استفاده می شود و 48 ساعت قبل از تحویل تولید می شود.

جعبه اشتراک سرسبز ، 2021

منبع: سرسبز

مجموعه شب فیلم Morrisons Valentine’s Day

موریسونز مجموعه ای از ایده های الهام بخش هدیه روز ولنتاین را در کانال های رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد تا نشان دهد که چگونه خریداران می توانند از اقلام موجود در خانه خود برای جشن گرفتن روز استفاده کنند. محدوده الهام گرفته از روز ولنتاین شامل یک مجموعه فیلم شب با دو فنجان و یک وان پاپ کورن برای یک شب عاشقانه در.

مجموعه شب فیلم روز موریس ولنتاین ، 2021

منبع: اینستاگرام موریسون

آنچه فکر می کنیم

روز ولنتاین انتظار می رود که خریداران متقاضی تعامل ادامه داشته و در میان قفل و محدودیت های COVID-19 به دنبال دلیلی برای جشن گرفتن باشند. فرصت های زیادی برای خرده فروشان درگیر خواهد شد تا با استفاده از روند COVID-19 سرعت بیشتری بگیرد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران در این روز ولنتاین با یک وعده غذایی خاص در خانه عشق و علاقه خاصی به خانواده و دوستانشان نشان دهند ، در حالی که کسانی که می خواهند خود را معالجه کنند ، به دنبال راه هایی برای لذت بردن از خود در این روز هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>