تعطیلات بریتانیایی ‘سفر یک عمر’ را برنامه ریزی می کنند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


تیم روابط عمومی جهانی مینتل که 24 ساعت شبانه روز در دسترس است ، خوشحال است که روزنامه نگاران معتبر را برای دسترسی به تحقیقات ما فراهم می کند ، مصاحبه هایی را با تحلیلگران متخصص ما ترتیب می دهد و آخرین دیدگاه ها را در بین گروه ها و کشورها به اشتراک می گذارد.

از سفرهای دور دنیا به مجلل های مجلل، COVID-19 روحیه ماجراجویی را آغاز کرده است ، زیرا ، طبق تحقیقات جدید Mintel ، سازندگان تعطیلات بریتانیا تقریباً دو برابر بیشتر از آنچه پیش از همه گیر بودند ، در حال برنامه ریزی برای تعطیلات یک عمر هستند. تقریباً از هر 5 مسافر (17٪ **) مسافران انگلستان قصد دارند پس از پایان شیوع ویروس کرونا چنین تعطیلاتی را بگذرانند ، در حالی که 10٪ در سال 2019 چنین برنامه هایی را تنظیم می کردند ***. بالهای خود را باز کنید ، علاقه به تعطیلات یک عمر به 27٪ افزایش می یابد از کسانی که قصد سفر به خارج از اروپا را دارند. در جستجوی شکوه و عظمت ، 18 درصد دیگر از کسانی که فکر می کنند تعطیلات اصلی خود را در 12 ماه آینده به خارج از کشور بروند ** قصد دارند یک تعطیلات لوکس (مثلا اقامت در یک هتل 5 ستاره یا داشتن غذای لذیذ) در مقایسه با فقط 10 درصد داشته باشند. که در 12 ماه منتهی به فوریه 2020 تعطیلات مشابهی را گذراند.

بیش از نیمی از (55٪) مسافران انگلستان می گویند شیوع ویروس کرونا باعث شده است که مسافرت کمتر سفر کنند ، اما مدت بیشتری در مقصد خود بمانند. در همین حال، 48٪ مسافرانی که انتظار دارند با پایان شیوع بیماری از خانه کار کنند ، اظهار داشتند که آنها علاقه مند به ترکیب تعطیلات و کار از راه دور از محل اقامت خود هستند.

مارلوس دو وریس ، دانشیار ، مسافرت در مینتل گفت:

“بسیاری از مصرف کنندگان موفق به افزایش پس انداز در طی همه گیر شدن ، و با رفع محدودیت های سفر ، تعطیلات در لیست اولویت های هزینه قرار دارند. اگرچه همه با استفاده از این پس انداز احساس راحتی نخواهند کرد ، اما واضح است که یک گروه مصرف کننده مشتاق وجود دارد که می خواهد با خود رفتار کند و سفر خود را فوق العاده کند. تجربه سفرهای لوکس احتمالاً باعث تقویت موقت بازار می شود. مصرف کنندگان واقعاً می خواهند از سفرهای آینده خود بیشترین بهره را ببرند و عناصر یک تعطیلات معمولی را ارتقا دهند تا احساس خاص تری در آن ایجاد شود. تأثیر تعطیلات یک بار در زندگی ، احتمالاً در طولانی مدت دیده خواهد شد زیرا بیشتر این سفرها به خارج از کشور به مقصد طولانی مدت برنامه ریزی می شوند. اعتماد به نفس در سفرهای بین المللی تحت تأثیر قرار گرفته است ، زیرا “سیستم چراغ راهنمایی” بر پیچیدگی آن افزوده است ، بنابراین بسیاری از مصرف کنندگان در تعطیلاتی که در کوتاه مدت در سر می پرورانند ، احساس راحتی نمی کنند.

روند مشخصی به تعطیلات طولانی تر وجود دارد، همانطور که انگلیسی ها به دنبال استفاده بیشتر از سفرهای آینده خود هستند. بسیاری از کارمندان مرخصی سالانه را تحویل می گیرند ، در حالی که کمبود گزینه سفر در ماه های اول سال 2021 و افزایش پس انداز ، فرصت بیشتری را برای تعطیلات طولانی تر در سال در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. همچنین با الگوهای جدید کاری ، مسافران بیشتری می توانند تعطیلات و کار از راه دور را ترکیب کنند ، مفهومی که مورد توجه تقریبا نیمی از کسانی است که در محل کار خود انعطاف پذیری دارند. “

تقاضای شدید فرو خورده برای تعطیلات ، اما تعطیلات به اطمینان خاطر نیاز دارند

به طور کلی، تقریباً سه چهارم (72٪) از مسافران انگلستان می گویند که دریافت واکسن ویروس کرونا باعث راحتی آنها در بازگشت به مقصد تعطیلات محبوب یا شلوغ می شود. با این وجود ، اکثر مسافران رزرو سفرهای خود را تا زمان رفع کامل محدودیت ها و / یا رسیدن تعداد موارد ویروس کرونا در انگلیس به سطح بسیار پایینی متوقف می کنند. یک چهارم (26٪) **** از کسانی که قصد دارند تعطیلات اصلی خود را ***** امسال به خارج از کشور بکشند ، نمی دانند چه زمانی تعطیلات خود را رزرو می کنند ، در حالی که 45٪ قصد دارند از ژوئن به بعد رزرو کنند. به طور کلی ، تقریباً از هر پنج نفر دو نفر (37٪) امسال تعطیلات را برنامه ریزی نمی کنند ، این از 23٪ در سال تا فوریه 2020 است.

Marloes de Vries ، دانشیار ، سفر در Mintel گفت:

وی افزود: “برنامه واكسن خوشبینی را برای تعطیلات در دراز مدت و بلند مدت ایجاد می كند كه به دلیل همه گیری ، چندان جذاب نیست. سفرهای دریایی و دریایی با شیوع ویروس در کشتی های تفریحی و پوشش رسانه ای متعاقب آن باعث آسیب رساندن به شهرت شده است ، بیشترین اعتماد به نفس را داشته است. اعتماد به نفس در سفر ضربه خورده است به دنبال تغییرات مداوم در مقررات که منجر به اتخاذ رویکرد انتظار و دیدن توسط بسیاری از مصرف کنندگان شده است. اما تحقیقات ما نشان می دهد که تقاضای متوقف شده برای تعطیلات به وضوح وجود دارد که می تواند در تابستان سال جاری ایجاد شود. با این وجود ، در سال جاری نیز میزان بی میلی بیشتری نسبت به تعطیلات وجود دارد و شرکت های مسافرتی باید به برقراری ارتباط با روش ها / سیاست های ایمنی و لغو خود ادامه دهند. “

مینتل از 18 فوریه تا 2 مارس 2021 تحقیق در مورد مصرف کننده اینترنت را در بین 2000 کاربر اینترنتی بالای 16 سال انجام داد

*به عنوان مثال. تعطیلاتی که آنها همیشه در مورد سفر دور دنیا آرزو داشته اند

** از مارس 2021

*** در 12 ماه پس از نوامبر 2018

**** 16-22 آوریل 2021

***** تعطیلات اصلی به تعطیلاتی گفته می شود که بریتانیا قصد دارد بیشترین هزینه را از نظر مسافرت و / یا محل اقامت بگذراند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>