تصمیمات شغلی مبتنی بر پایداری بهتر بگیرید

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]


برای دریافت آخرین اخبار مصرف کننده و صنعت ، روندهای برتر و چشم اندازهای بازار ، با اخبار Mintel همراه با نظرات تیم تحلیل گران گروه جهانی Mintel همراه باشید.

پس از عرضه اخیر فشارسنج پایداری Mintel 2021 ، میزبان سامانتا دوور با متخصصان سبک زندگی مصرف کننده ، متخصصین روند و آینده پژوهان به گفتگو در مورد وضعیت فعلی رفتارهای پایدار ، ترجیحات و خریدهای مصرف کنندگان جهانی می پردازد. این س ofال که آیا مصرف کننده متوسط ​​واقعا به پایداری اهمیت می دهد یا نه یک مسئله مهم است ، اما به همان اندازه مهم این است که مصرف کنندگان در مورد پایداری و مسائلی مانند تغییر اقلیم ، پلاستیک یکبار مصرف و انرژی خورشیدی چقدر می دانند ، زیرا مستقیماً تأثیر می گذارد چگونه مارک ها باید محصولات جدید ، استراتژی های پیام رسانی و برنامه ریزی های آینده را توسعه دهند. کارشناسان مصرف کننده و استراتژیست های مارک ها ما را از طریق تفاوت های ظریف داده ها ، از جمله تأثیر “شکاف پایداری” ، بررسی می کنند و برای مارک ها و بازاریاب هایی که می خواهند تصمیمات بهتر مبتنی بر پایداری را اتخاذ کنند ، مشاوره و توصیه می کنند.

بارومتر پایدار مینتل 2021 را در mintel.com/ بار سنج-پایداری-مصرف کننده رایگان بارگیری کنید.

کجا گوش دهید

با مهمانان دیدار کنید

سامانتا دوور (میزبان)
گزارشگر ارشد زیبایی و مراقبت شخصی ، گزارش های Mintel انگلستان

الیشا یانگ
مدیر ، Mintel Trends ، APAC

لیزا دوبینا
تحلیلگر ارشد ، فرهنگ و هویت ، گزارش Mintel ایالات متحده

ریچارد کوپ
مشاور ارشد ترندها ، مشاوره منتل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>