تأمل در صنعت زیبایی: پرسش و پاسخ با Mintel’s Ja

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

جین هندرسون


جین هندرسون رئیس جهانی بخش زیبایی و مراقبت شخصی مینتل است. جین با همکاری در زمینه توسعه محصول ، استراتژی خرید به بازار و نوآوری در برند ، به بزرگترین مارک های زیبایی جهانی کمک می کند تا تجارت خود را رشد دهند.

مورد مورد علاقه شما در مورد بخش زیبایی چه بود؟

زیبایی یک دهکده جهانی است و بخشی از آن مانند کار در یک تیم جهانی است. در یک سال ، ممکن است با حدود 1000 مارک در 30 کشور کار کنم. اما نخ طلایی که در تمام این روابط وجود دارد رفاقت است – هیچ کس یکدیگر را فرو نمی گذارد ، و من بسیاری از دوستان مادام العمر را پیدا کرده ام. در یکی از معدود صنایع جهان به رهبری زنان ، حتی ممکن است آن را همبستگی بنامیم. این یک بخش خلاق و نوآور است.

چه چیزی شما را در صنعت لوازم آرایشی و مراقبت شخصی به هیجان می آورد؟

وقتی فکر می کنید همه کارها انجام شده است ، متوجه می شوید که این کار انجام نشده است. اغلب ساده ترین راه حل ها قدرتمندترین راه حل ها هستند. موضوع روز جهانی زن امسال “انتخاب برای به چالش کشیدن” است و این صنعتی است که تصمیم می گیرد خودش را به چالش بکشد. من دیده ام که مارک ها برای اطمینان از اینکه محصولات را برای همه فراهم می کنند ، خودشان را به داخل تبدیل می کنند.

در این بخش ، قدرت تحول آفرین مراقبت از خود در این اوقات نامطمئن اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

درباره زنان دیگری که به شما الهام می گیرند بگویید.

زنان بیشتری در این صنعت از من الهام گرفته اند بیش از آنچه می توانم ذکر کنم ، اما به طور خاص سه نفر همیشه به ذهن خطور می کنند.

تینی وودال، به عنوان یک فرد ، یک نیروی سرزنده طبیعت است. محصولات او با توجه به امضای وی ساخته می شوند و همیشه عنصری از سرگرمی دارند. هر آنچه او با دنیا به اشتراک می گذارد صادقانه و شخصی است ، برای کمک و حمایت از یک زن بدون سن در هر کجا که زندگی باشد طراحی شده است. توانایی نادر او در برقراری ارتباط با فرد در سراسر سیستم عامل او واقعاً نشاط آور است.

جوئه وونگ، مدیر عامل در اولاپلکس در نیویورک ، ایده ها و مارک های جدید بی شماری را وارد جریان اصلی کرده است و وضوح فکر و استراتژی وی در تجارت یکی از بهترین مواردی است که من در جهان دیده ام. من همیشه اعتقاد داشته ام که بی رحمانه صادق بودن بی رحمانه مهربان بودن است – جوئه به وضوح از همان مدل مشترک است و یک رهبر درخشان است ، مورد احترام همه کسانی که با او کار می کند.

سوم ، تریسی وودوارد منجر به اتهام در سلامتی است. Tracey با بزرگنمایی A معتبر است و در تاسیس مشترک است گیاه شناسی مدرن، او ضربان قلب مارک تجاری است ، که رمز موفقیت هر کس در صنعت است. او زندگی می کند و نفس می کشد خوب و مهربانی.

جین هندرسون به عنوان یک رهبر در صنعت زیبایی جهانی در یک کمپین روز جهانی زن از محصولات آرایشی و بهداشتی ، پیشروترین گروه نمایشگاه بین المللی صنعت مواد اولیه مراقبت شخصی ، جشن گرفته می شود. محصولات آرایشی و بهداشتی را در اینستاگرام بررسی کنید ، توییترو LinkedIn برای اطلاعات بیشتر و پیوستن به گفتگوی # InternationalWomensDay2021.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>