تأثیر قوانین جدید Buy Now Pay later

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

توماس اسلاید


توماس اسلاید در مورد تحقیقات مالی مالی Mintel در انگلیس تحقیق می کند و می نویسد.

در حال حاضر خرید بعداً پرداخت کنید (BNPL) در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا روشی ساده و ساده برای پرداخت هزینه به مصرف کنندگان ارائه می دهد. این امر به ویژه در بین جوانان و خریداران لباس آنلاین محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا با خرید آنلاین امکاناتی را فراهم می کند که مشتریان را قادر می سازد “قبل از خرید” امتحان کنند. با این حال ، این رشد بدون بحث نبوده است و ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان از دانستن اینکه این محصولات در حال حاضر از مقررات معاف هستند ، تعجب می کنند و در صورت بروز مشکل با وام دهنده ، دیگر جایی برای مراجعه ندارند.

در 2 فوریه 2021 ، Woolard Review توصیه کرد که شرکت های BNPL معافیت خود را از مقررات از دست بدهند (که در حال حاضر توسط شرکت های BNPL مانند کلارنا ، ClearPay و AfterPay استفاده می شود). این به معنای حمایت بیشتر از مصرف کنندگان بدون تأثیر مخرب بر این بخش خواهد بود.

قوانین جدید می تواند دید کلی تری در مورد استطاعت اقتصادی فراهم کند

برخی از شرکت های BNPL به صراحت اعلام کرده اند که آنها چک های سخت اعتباری را از وام گیرندگان انجام نمی دهند و همچنین گزارش نشده اند که پرداخت های از دست رفته به آژانس های مرجع اعتباری پرداخت شده اند. این به عنوان یک مزیت برای مصرف کنندگان مطرح شده است زیرا اعتبار اعتباری آنها آسیب نخواهد دید و چیزی است که احتمالاً مورد توجه جوانان قرار خواهد گرفت ، زیرا بیش از چهار نفر از هر ده جوان 25-34 ساله می گویند ترس از رد شدن باعث شده است که آنها درخواست محصولات جدید اعتباری را متوقف کنند.

با این حال ، گزارش وولارد مشخص کرد که این عدم شفافیت در بازار گسترده ای تأثیر دارد ، زیرا بعید است وام گیرندگان از یک تسهیلات وام دهی واحد استفاده کنند. در عوض ، وام گیرندگان می توانند از چندین تسهیلات BNPL بدون هیچ گونه مدرکی در مورد تاریخ اعتبار خود استفاده کنند. در نتیجه ، سایر وام دهندگان قادر به در نظر گرفتن بدهی های BNPL در هنگام ارزیابی مقرون به صرفه بودن سایر محصولات نیستند و ارزیابی دقیق مالی را دشوارتر می کند.

تغییرات نظارتی می تواند منجر به انصراف خرده فروشان کوچکتر شود

خرده فروشان BNPL را پذیرفته اند زیرا راهی برای کاهش موانع خرید ارائه می دهد. با این حال ، توصیه های گزارش Woolard Report احتمالاً در چگونگی ارائه گزینه های BNPL توسط خرده فروشان تأثیرگذار است. این گزارش به عنوان نمونه سوئد ذکر شده است که اخیراً قانونی را تصویب کرده است که اطمینان می دهد گزینه های BNPL نمی توانند به عنوان “اولین گزینه” هنگام پرداخت ارائه شوند و این ممکن است چیزی باشد که سازمان رفتار مالی (FCA) تصمیم می گیرد آن را تصویب کند.

با حذف معافیت نظارتی BNPL ، خرده فروشان ارائه دهنده خدمات ملزم به مجاز شدن برای واسطه گری اعتباری می شوند. بیشتر خرده فروشان بزرگی که خدمات اعتباری ارائه می دهند از قبل این مجوز را دارند ، اما شرکت های کوچکتر احتمال این را ندارند و برخی ممکن است تصمیم بگیرند که ارزش دردسر و خطر اضافی را ندارد.

COVID-19 شکنندگی امور مالی را برجسته کرده است

با مغازه های بسته و مصرف کنندگان در خانه گیر کرده ، طرح های خرید آنلاین و BNPL در محبوبیت منفجر شده اند. با این حال ، در عین حال ، مصرف کنندگان در مورد میزان بدهی خود بسیار محتاط تر عمل کرده اند بیش از نیمی از وام گیرندگان می گویند عدم اطمینان در مورد COVID-19 آنها را نسبت به وام گرفتن پول احتیاط بیشتری کرده است.

این سطح فزاینده ناراحتی از بدهی در میان هزاره های مسن تر بارزتر شده است ، زیرا این گروه بیشترین میزان بدهی ناپایدار مانده را دارد و سعی دارد با افزایش مسئولیت های مالی این توازن را برقرار کند.

اعتبار متکی بر این است که مصرف کنندگان امروز قرض می گیرند و انتظار دارند که در آینده پول بازپرداخت داشته باشند. همه گیری COVID-19 نشان داده است که پیش بینی های مالی آینده تا چه اندازه غیرقابل پیش بینی است و این اعتماد به بدهی را تضعیف می کند. این تأثیر قابل توجهی در وام های بلند مدت با اکثر مصرف کنندگان اظهار داشتند که نگران تعهد به وام بلند مدت هستند، اما نشان دهنده نگرانی گسترده تری در مورد استقراض در چنین دوره نامشخصی است.

مصرف کنندگان برای درک نقش تنظیم مقررات تلاش می کنند

کلارنا ، بزرگترین وام دهنده BNPL ، تمایل خود به تنظیم از جمله اجرای یک کمپین تبلیغاتی با هدف از بین بردن “افسانه” متنفر بودن از تنظیم ، صریح است. هنگامی که صنعت تنظیم می شود ، باید اطمینان بیشتری نسبت به خدمات و پشتیبانی آنها از مصرف کنندگان و خرده فروشان داشته باشد.

کلارنا حمایت خود را از مقررات ، ژانویه 2021 تبلیغ می کند

منبع: کلارنا

این مقررات در صورت عدم برخورد ضعیف با مصرف کنندگان ، از حمایت بیشتری برخوردار خواهد شد و همچنین از طرف مبلغ مالی استفاده می کند. با این حال، تحقیقات مینتل نشان می دهد که درک درستی از نقش تنظیم کننده به ویژه در میان جوانان وجود ندارد.

هدف قرار دادن جوانان توسط ارائه دهندگان BNPL یکی از دلایل توجه این بخش است. کمبود سواد مالی و تجربه در بین گروه های سنی جوان ، آنها را مستعد ابتلا به سهوی مشکلات مالی می کند. تنظیم کننده باید اطمینان حاصل کند که جوانان نقشی را که ایفا می کند و حدود مقررات را در محافظت از آنها در برابر آسیب درک می کنند.

آنچه ما فکر می کنیم

توصیه های ارائه شده توسط The Woolard Review مستلزم تغییراتی در قانون است که تصویب آنها زمان بر است. این تغییرات باعث افزایش حمایت بیشتر از مصرف کنندگان می شود ، اما بعید است مانعی برای موفقیت این بخش باشد ، زیرا مزایای واقعی را برای مصرف کنندگان که با مسئولیت پذیری از آن استفاده می کنند ، ارائه می دهد. این تغییرات ممکن است باعث شود برخی از خرده فروشان کوچکتر ارائه گزینه خرید اکنون ، پرداخت بعداً را متوقف کنند به دلیل افزایش حلقه های نظارتی ، آنها نیاز به پرش دارند. با این حال ، بعید است این تاثیری بر خرده فروشان بزرگتر که عمده حجم معاملات BNPL را تشکیل می دهند ، بگذارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>