بهره گیری از جدیدترین روندها برای جلب نظر Mi مکزیک

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

گریس مندز


گراسیانا یک تحلیلگر ارشد منطقه ای بینش مصرف کننده در آمریکای لاتین در Mintel است. او مسئول توسعه برنامه های تحقیقاتی ، تجزیه و تحلیل داده های مصرف کننده و بازار ، نوشتن گزارش های تحقیق در مورد چگونگی تحول روند مصرف کننده در منطقه و ارائه بینش به مشتریان است.

در حالی که هزاره های مکزیکی در مراحل مختلف زندگی با طیف وسیعی از مسئولیت ها و نیازهای مختلف قرار دارند ، آنها به طور گسترده ای در عشق به سرگرمی و متفاوت از جمله تجربیات جدید ، غذا ، طعم ها و فن آوری متحد هستند. این فرصت های جدید مهیج را برای مارک ها فراهم می کند تا در مکزیک پس از COVID کشف کنند.

هزاره های جوان و مسن تر تحت تأثیر ماجراهای جدیدی قرار می گیرند

حدود نیمی از هزاره ها بدنبال غذاها و طعم های جدید هستند که همه یا بیشتر اوقات را امتحان کنند و نسبت مشابهی می گوید که آنها عاشق تجربه های جدید هستند. این در مورد بیست سالگی که ممکن است تنها یا با پدر و مادر و سی سالگی زندگی کنند و اکنون خانواده های خود را تشکیل می دهند صادق است. با توجه به اینکه نیمی از هزاره ها نیز می گویند ساخت محلی از مهمترین فاکتورها در انتخاب غذا بعد از COVID است ، مارک ها باید سعی کنند عشق خود را به طعم ها و تجربیات جدید با علاقه به غذاهای محلی ترکیب کنند.

مثلا، پادشاه برگرکمپین برای آن تاماریندو کینگ برگر ، که از غواصان صخره ای La Quebrada الهام گرفته شده است و هدف آن تشویق مصرف کنندگان به بیرون رفتن و آزمایش چیزهای جدید است.

و گرچه فضای نوشیدنی شاهد پرتابهای زیادی با الهام از گل مروارید بوده است ، اما یک ماده نسبتاً استفاده نشده برای گروه مواد غذایی باقی مانده است (به غیر از انواع قنادی ها و سس ها). این فقط یک عطر و طعم است که در آن مارک ها می توانند از مواد محلی مکزیک برای نوآوری در هنگام غذا استفاده کنند.

“کمتر اما بهتر” به شما کمک می کند تا به غذاهای برتر و سرخوش علاقه مند نشوید

وضعیت خانه نشینی ناشی از همه گیری ، مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های برتر و سرخوش را افزایش داده است ، زیرا مصرف کنندگان سعی می کنند تجارب خود را در خانه بالا ببرند.

با این حال ، همه گیری همچنین هزاره ها را نگران بهداشت و امور مالی می کند و اکنون ، در این اقتصاد رکود ، محدوده حق بیمه برای توجیه قیمت های خود به چالش کشیده می شود. مارک ها باید به مصرف کنندگان کمک کنند تا روش های کوچکتر از خودشان را که آسیب کمتری به امور مالی و رژیم های غذایی آنها وارد می کند ، پیدا کنند ، در حالی که هنوز لحظات لذت بخشی را ارائه می دهند.

موقعیت یابی محصولات در اطراف “کمتر اما بهتر” روشی خلاقانه برای بازاریابی کالاهای برتر با روشی مقرون به صرفه تر و مناسب برای وزن است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد خرید این محصولات با راندگی بیشتر را توجیه کنند.

اینفلوئنسرهای بازی می توانند به مارک ها کمک کنند تا با Millennials ارتباط برقرار کنند

منبع: اینستاگرام SirPotasio

منبع: اینستاگرام SirPotasio

با گذراندن وقت بیشتر مردم در خانه ، بازار بازی ها نیز در سال 2020 رونق گرفت. بین ژانویه و ژوئیه 2020 درصد هزاره هایی که گفتند که به طور منظم بازی های ویدیویی انجام می دهند دو برابر می شود. این سطح از پذیرش بازی های ویدئویی فرصتی را ایجاد می کند که می توانید یک عنصر بازی را به کمپین های آنلاین بیاندازید تا آنها را سرگرم کننده و تعاملی کند و یا با تأثیرگذارهای بازی و سیستم عامل ها برای ایجاد تبلیغات درون بازی متناسب با علایق بازیکنان همکاری کنید.

حتی وقتی تقریبا نیمی از هزاره ها می گویند که گزینه های رژیم غذایی آنها تحت تأثیر تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی قرار نمی گیرد ، تردیدی نیست که اینفلوئنسرهای بازی که وارد این فضا می شوند می توانند به برندها در ارتباط با نسل های جوان کمک کنند. از سال 2019 ، نور مکزیک با اینفلوئنسر بازی همکاری کرده است SirPotasio برای تبلیغ برخی از راه اندازی های تجاری در اینستاگرام ، اما مارک ها با همکاری با برخی از بازیگران زن در حال ظهور ، مانند پائولا دل کاستیلو ، یک فرصت منحصر به فرد برای برجسته شدن دارند.

تعریف مجدد مفهوم زیبایی با افزایش آگاهی از عشق به خود

منبع: GOC Instagram

با توجه به همه گیری ، عادت های زیبایی و نظافت در حال تغییر است زیرا مصرف کنندگان بیشتر به مراقبت از پوست تمرکز می کنند تا آرایش ، به طوری که از هر پنج هزاره دو نفر گفتند که به دلیل همه گیری ، آرایش کمتری دارند. در همین حال ، نسبت مشابهی گفت که آنها گام جدیدی را به روند مراقبت از پوست صورت خود در سه ماه قبل از ژوئیه 2020 اضافه کرده اند.

برخی از مارک های آرایش مانند GOC با استفاده از تونر صورت ، شامپوی صورت ، آب مایسل و قابض ، به این تغییر پاسخ می دهند.

همچنین یک روند کلی وجود دارد که احساس می کند هزاره ها تحت فشار هستند تا همیشه زیبا به نظر برسند و در نتیجه ، آنها به دنبال محصولات زیبایی هستند که می تواند عزت نفس آنها را افزایش دهد. برندها باید با تعریف مجدد مفهوم زیبایی به این خواسته پاسخ دهند و آگاهی از عشق به خود و رشد خود را افزایش دهند.

با وجود مراحل مختلف زندگی ، واضح است که Millennials عشق به تجربیات جدید را دارند ، از کاربران فن آوری دیجیتال هستند و در جستجوی عشق به خود و ابراز وجود هستند. مارک ها باید سریع حرکت کنند تا از این روندها استفاده کرده و از آنها استفاده کنند و با این کار تخیل این نسل تأثیرگذار را جذب کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>