برادران ماس خدمات اشتراک اجاره ای را راه اندازی می کنند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

چانا برام


چانا بارام یک تحلیلگر در Mintel است که در بخش خرده فروشی تمرکز دارد. او تجربه قبلی خود را برای تجزیه و تحلیل و نوشتن گزارش در بازار انگلیس مهار می کند.

گزینه های اجاره مد در انگلیس مطمئناً طی چند سال گذشته با خرده فروشان از Selfridges گرفته تا Urban Outfitters خدمات اجاره را آغاز کرده اند ، اما Moss Bros اکنون اولین خرده فروش لباس مردانه است که خدمات اجاره اختصاصی ارائه می دهد. “Moss Box” دو مورد را با هزینه ماهیانه 65 پوند به مشترکان ارائه می دهد و خریداران می توانند از بین 180 محصول شامل پیراهن ، بلیزر ، شلوار ، شلوارک و جامپوتر یکی را انتخاب کنند.

“جعبه خزه” توسط Moss Bros

منبع: قطره چکان

مشتریان همچنین امکان خرید اقلام تا 50٪ قیمت خرده فروشی را دارند. برادران ماس گفت: این راه اندازی نتیجه COVID-19 است که تقاضای لباس اجاره ای را پیدا کرده است زیرا مشتریان از مد سریع دور شده و به دنبال گزینه های پایدارتر هستند.

قرار است لباس اداری معمولی برگردد

خرده فروش از این موضوع به عنوان فرصتی برای ایجاد شهرت در خارج از لباس های رسمی استفاده می کند زیرا افراد بیشتری از خانه کار می کنند و لباس اداری گاه به گاه حتی پس از مراجعه به دفتر نیز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. داده ها از آخرین گزارش لباس مردانه مینتل نشان می دهد بیش از دو خریدار لباس مردانه بیش از دو خریدار لباس شخصی در طول سال گذشته خریداری کرده اند و تقریباً یک چهارم پیش بینی کرده است که این کار را طی 12 ماه آینده انجام دهد. علاوه بر این، 15٪ از مردان در آن شرکت کرده اند و 18٪ بیشتر به یک سرویس اشتراک علاقه مند هستند – مانند آنچه برادران ماس اضافه کرده است.

Moss Bros برای راحتی بیشتر مبادلات رایگان ، تحویل رایگان و خشکشویی رایگان لباس را ارائه می دهد

منبع: برادران ماس

آنچه ما فکر می کنیم

هنوز یک علامت سوال در مورد محبوبیت و پایداری اجاره مد در واقع وجود دارد. مطمئناً نیاز است که خرده فروشان مد پایداری را جدی بگیرند و به گزینه های دیگری فکر کنند زیرا لباس های ناخواسته زیادی در محل دفن زباله به وجود می آیند ، گرچه این مسئله بیشتر مد سریع است نه مارک های پیشرفته ارائه شده توسط برادران ماس.

ما تحقیقات مد و پایداری نشان می دهد که فقط یک چهارم مردان اجاره وسایل مد را اجاره داده اند و یا علاقه مند به آن هستند و اگرچه اجاره ها مطمئناً برای موارد خاص خوب کار می کنند ، اما این گزینه جایگزین خوبی برای خرید کت و شلوار جدید است که فقط یک بار پوشیده می شود ، بعید است همان جذابیت را برای لباس روزمره دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>