آنچه دانشجویان تحصیلات عالی فعلی می خواهند

Category: اخبار زیبایی پوست و مو | No comments

[ad_1]

کریستن بوسل


کریستن یک تحلیلگر ارشد سبک زندگی و اوقات فراغت در Mintel است. او تحقیق و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای سبک های زندگی و گزارش های اوقات فراغت ایالات متحده انجام می دهد و در مورد نگرش و رفتار مصرف کننده به مشتریان مشاوره می دهد.

همه گیری COVID-19 تحصیلات عالیه را تا حد زیادی در ایالات متحده مختل کرده است. در پاییز سال 2020 ، دانشجویان کمتری به طور کلی ثبت نام کردند و کاهش به ویژه در کالج های جامعه و در بین دانشجویان تازه وارد به شدت زیاد بود. شهریه ورودی کمتر به این معنی است که مدارس از نظر مالی درگیر هستند و در عین حال با هزینه های غیر منتظره مربوط به بیماری همه گیر روبرو هستند. برخی از م institutionsسسات مجبور به تعطیلی می شوند ، اما برخی دیگر با ظرفیت جدیدی برای ارائه کلاس های آنلاین و پاسخگویی به تقاضای برنامه های گواهی فقط آنلاین در میان بزرگسالانی که به دنبال کسب مهارت های جدید در بازار کار رکودی هستند ، ظهور می کنند.

ثبات

تقریباً همه دانش آموزان پس از دوره دبیرستان برنامه های مدرسه خود را برای پاییز 2020 تغییر دادند ، به دلیل همه گیری COVID-19. از نظر بیشتر ، این به معنای انتقال کلاسهای حضوری به صورت آنلاین بود ، اما 35٪ از دانش آموزان بالقوه برنامه های آموزشی خود را لغو کردند. برنامه های لغو شده در میان خانوارهای کم درآمد بیشتر رایج بود ، بسیاری از آنها فاقد منابع لازم برای انطباق با دوره های آنلاین بودند.

امنیت

طبق تحقیق مینتل در مورد سبک زندگی دانشجویان ، از هر 5 دانشجوی دوره کارشناسی سه نفر که در دوره های دانشگاهی ثبت نام می کنند ، می گویند که نگران انعقاد قرارداد COVID-19 هستند و اعتقاد محدود به تمایل دانشجویان همکار برای پیروی از قوانین بهداشت و ایمنی دانشگاه وجود دارد. در میان دانش آموزان مورد مطالعه مینتل ، از هر پنج نفر دو نفر در دوره پاییز در خانه والدین خود زندگی می کردند. برخی از دانشجویان برای امنیت که در طول یک سال نامشخص ارائه می داد ، در خانه ماندند ، در حالی که دیگران احتمالاً چاره ای نداشتند.

تجربه کامل دانشگاه

برای بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ، “تجربه دانشگاه” به همان اندازه کسب مدرک مهم است. در طی همه گیری ، فرصت های دانشجویان برای معاشرت با افراد جدید ، شرکت در سنت های دانشگاه و یادگیری زندگی مستقل در خارج از خانه محدود شده است. در نتیجه ، برخی از دانش آموزان احساس می کنند فریب خورده اند و ارزش برچسب قیمت مدارس خود را زیر سوال می برند.

احترام و حمایت

چالش های بی سابقه در طی همه گیری ، آموزش را دشوار کرده است. دانشجویان و اعضای هیئت علمی برای سازگاری با کلاسهای آنلاین به سختی تلاش کرده اند و دانشجویان می گویند که سیستم عامل های سختگیرانه آزمایش آنلاین ، اضطراب را به وضعیت استرس زا اضافه می کند. تقاضای خدمات بهداشت روان بیش از هر زمان دیگری است و برخی از دانشجویان از منابعی که در اختیار دارند ناراضی هستند.

برای نگاهی جامع به سبک زندگی دانشجویان در ایالات متحده ، فروشگاه Mintel را بررسی کنید و گزارش را امروز بخرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>